Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak założyć gildię


Majdan12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak założyć gildię?

  • Po pierwsze musimy poszukać 6 osób nienależących do żadnej gildii i utworzyć z nimi grupę. 
  • Następnie całą grupą udajemy się do NPC o nazwie Guild Master (w wierzy Jaska w Imperium oraz w południowo-wschodnim budynku dzielnicy handlowej w Nowogrodzie) i zakupić od niego Crystal of Unity za 95 srebra. Robi to tylko osoba, która zostanie przyszłym liderem. Teraz używamy Crystal of Unity.
  • Teraz wybieramy nazwę naszej gildii.
  • Po wykonaniu tych operacji zostajesz liderem, a pozostała piątka otrzymuje rangi oficerów.

 

Dodatkowe info:

 

1. Lider może dodawać nowych członków, nadawać członkom rangi oraz przekazać dowództwo innej osobie.
2. Oficerowie mogą dodawać i usuwać członków, nadawać wyższe lub niższe rangi, do maksymalnie rangi 3 stopnia.
3. Gildia może stworzyć swoją narzutkę z logiem gildii, a możliwość jego zakupu będą mieć tylko członkowie tej gildii, którzy są do tego uprawnieni przez lidera. Narzutka dodaje nam statystyki oraz zwiększa czas trwania eliksirów.

 

 

592041432922042226939.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...