Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie Ban


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy jeżeli będę hakował i nikt mnie nie przyłapie i nie wyślą na mnie tiketa itp to czy mogę dostać bana?

Bywalec
Opublikowano

Oczywiście, że tak

Potrzebujesz avatara lub sygnaturę ?


Napisz prywatną wiadomość, pomogę !


Opublikowano

Topic :)

 

Jeżeli przekroczysz magiczną liczbę 100 000 exp'a nadzień to dostaniesz delevela bądź też bana z automata, G1 sradmini mają takiego bota postawionego ;)

Czas liczy się mniej więcej od 6 rano.. czyli od 6 rano do 6 rano następnego dnia może wbić tylko 100 000 expa.

 

Wiem że mówię tylko 100 000 expa.. dla niektórych jest to kosmos.. a dla niektórych umiejętnych tylko niecała godzinka gry :D

Tym oddycham na co dzień...

airsoft.JPG

Opublikowano

Ja duzo siedzem na WR ale tyle expa nigdy nie wbilem w jeden dzien a caly dzien gralem do 5 w nocy :)

CZY CI POMOGLEM? JEZELI TAK DAJ - ZAJMIE CI TO TYLKO 2 SEK!

998f5776d24c4358a22abc0f794ca032.0.gif

tw0j2stary.gif

Opublikowano

hmm up ale to zalezy od tego czy masz wykupione te wszystkie exp dodatkowe

co z tego ze bedziesz siedzial caly dzien jak np za gre bedziesz dostawal po 100 expa(jak nie bedziesz mial nic wykupione)

a ja wykujie wszystko i bede dosytawac po 500-750 expa

roznica polega na tym

oczywiscie na skilu tez ;p

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Opublikowano

hmm up ale to zalezy od tego czy masz wykupione te wszystkie exp dodatkowe

co z tego ze bedziesz siedzial caly dzien jak np za gre bedziesz dostawal po 100 expa(jak nie bedziesz mial nic wykupione)

a ja wykujie wszystko i bede dosytawac po 500-750 expa

roznica polega na tym

oczywiscie na skilu tez ;p

 

1xUP

oraz

2xUP

 

Te 100 000 exp'a da się wbić w 1 dzień.. i to bezproblemowo.. bez całego dnia rąbania ;)

Ale bez hack'a, full exp'ów z IT + Golda + m14-tek oraz flashy i odpowiednich umiejętności się nie obejdzie :)

Jakieś 2-3h i jest.. tylko trzeba wiedzieć jak :rolleyes: ( wiem, że wyżej napisałem o niecałej godzinie gry, ale to już nie działa <_< tak więc 2-3h )

Tym oddycham na co dzień...

airsoft.JPG

Opublikowano

zalezy tagrze bo jak ja wchodzie do gry to sprawdzam czy admin jest zawsze na user list wpisz admin i wyskoczy ci jak nie to nie ma go

 

nie raz wbijaja na roomy admini wczoraj gralem z jednym adminem pogadalem z nim se troche i lvl mi dal w góre tylko trza umiec gadac z nim a nie h...j ci w ..d..pe itp

nie siedzie na roomach takich gdzie jest ffp z opk bo admin zeruje lvle kumplowi zlewelowal ale sie wsciekł przez to

delete by mount

Opublikowano

1xUP

oraz

2xUP

 

Te 100 000 exp'a da się wbić w 1 dzień.. i to bezproblemowo.. bez całego dnia rąbania ;)

Ale bez hack'a, full exp'ów z IT + Golda + m14-tek oraz flashy i odpowiednich umiejętności się nie obejdzie :)

Jakieś 2-3h i jest.. tylko trzeba wiedzieć jak :rolleyes: ( wiem, że wyżej napisałem o niecałej godzinie gry, ale to już nie działa <_< tak więc 2-3h )

 

wiem wiem ze jest to mozliwe do wbicia :)

 

up dziwne ze ci tak admin na nic lvl podniosl cos nie chce mi sie w to wierzyc ;p

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...