Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Silnik od podstaw. Którą wersje napisać?


PleSX

  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą wersje zrobić?

    • Plemiona
      29
    • Tribalwars2
      7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Chciałbym zrobić silnik plemion od zera. Wszystko samemu napisać aby nie miało błędów ani nie muliło. 
Jednak nie wiem którą wersje plemion wybrać. Głosujcie! 

Opublikowano

ja na twoim miejscu osobiście bym wybrała plemion. reszta graczy pewnie podobnie bedzie głosowała jak ja

Daj Like jeśli mam rację ;p 

Opublikowano

ja na twoim miejscu zrobił bym do plemion ponieważ wszyscy gracze znają lepiej ten silnik jak i zapewne ty więc wiesz do czego przykuć więcej uwagi a do czego mniej .

a wgl masz zamiar zrobić ten silnik żeby go udostępnić czy żeby postawić na nim serwer ?

Wardia.tk - Nowy Prywatny Serwer Plemion Zapraszam.

Opublikowano

Plemiona 2 nie beda wydane raczaj szybko. Nie wiem czy silnik udostepnie. Zalezy ile pracy w niego wloze. Lub wersja z zamknietym kodem i aktualizacjami.

Opublikowano

Plemiona 2 nie będą wydane raczej szybko. Nie wiem czy silnik udostępnię. Zależy ile pracy w niego włożę. Lub wersja z zamkniętym kodem i aktualizacjami. 

Opublikowano

Oczywiście, ze Plemiona. Tribalwars staje się nudne i coraz więcej jest tego typu serwerów. Podsumowując - plemiona. 

Can you speak Polish ?

Wardia.tk - Nowy Prywatny Serwer Plemion Zapraszam.

Opublikowano

Prace zostały rozpoczęte. Jednak nie mogłem o nich pisać gdyż miałem perm bana. Jednak sprawa się wyjaśniła i już mogę pisać. 

Tak wić co do tematu pisze starą wersje plemion. Mam już stronę startową trochę panelu administratora i strukturę gry. 

Opublikowano

Na SS za wcześnie najpierw funkcje baza etc potem szablony (strona graficzna). 

Jedynie nie dokończony index 
527481407690144322227.png318031407690489322227.png

Opublikowano

Poprawiony szablon logowania

funkcja zapamiętaj mnie (logowanie na rok) 
 

381091407703272322227.jpg
933131407703273322227.jpg

 

 

Zastanawiam się zeby zmienić wybór świata. 

Po kliknięciu "więcej światów" 

 

ss z plemiona.pl

219341407703478322227.jpg

Zamiast światów pojawiały by się przyciski z wyborem stylu a dopiero potem światy. 

 

eyzjer.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...