Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mało fps przy dobrym sprzęcie. Jak zaktualizować lwjgl?


Maourycy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Specyfikacja: 

Procesor AMD Athlon II X3 455 
Karta graficzna Nvidia Geforce 9600GT AMD HIS Hd 6770
Pamięć Corsair DDR3 4GB (2x2GB)1333MHz CL9 
Zasilacz Aerocool VP-450W
Płyta główna ASrock 970DE3/U3S3
Chłodzenie SilentiumPC Fera PRO HE1224
Obudowa SileniumPc brutus 410

 

Wszystkie sterowniki są najnowsze!

 

Mam problem z grą minecraft- tak majnekraft. 
Otóż na dawnej Gt 9600 miałem po 200fps mogłem nagrywać! A teraz mam max 150 a podczas nagrywania ledwo 50-60 fps. Dlaczego na takiej grafice mam tyle FPS? Jakim cudem? Co się dzieje? Mam nadzieje ,że na tym forum dacie mi odpowiedz i temu zaradzimy. 

 

 

i jak zaaktualizować biblioteki lwjg na minectaft 1.7.2? Nie ma folderu bin, ale znalazłem folder lwjgl ,lecz żadne pliki się am nie podmieniają , chyba że coś robie źle. Prosze o pomoc!

Opublikowano

https://mega.co.nz/#!f05DHTIC!LA8DOB-SkpaBy_TWyxvP4wg1eVVKKkZTjztDtZBfReU

 

Automatyczny instaler tych bibliotek.

A teraz do ustawień Minecraft: 

-Render Distanse: Short

-Graphics: Fast

-Advanced opengl: Fast

-Chuck Loading: Smooth

-Fog: Off

    Details

-Clouds Off

-Trees: Fast

-Water: Fast

-Sky: Off

-Sun & Moon: Off

-Depth fog: Off

-Grass: Fast

-Rain & Snow: Off

-Stars: Off

-Show Capes: On

-Dropped items: Fast

    Animations tu nic nie zmieniamy.

    Quality

-MipMap: 4

-Custom Sky: On

-Custom Colors: On

Cała reszta na off.

 

Oczywiście do tych ustawień jest potrzebny optifine. przy tym ja na słabszym kompie mam +250 fpsów ;)

 

Pozdrawiam ;)

 

  

 

 

 

Pasjonat
Opublikowano

Myślisz ze bed grał na ustawieniach short i All od? Nie ma takiej opcji. Tutaj jest sprawa dotycząca rozwiązania problemu a nie graniu na najniższych estakady gdzie na max mam 100fps .. Jezus myśl co czytasz

Opublikowano

Haha, myślę co czytam, napisał dlaczego? Bo ma albo złą konfiguracje, albo ma tak zasyfiony komp, że się nie dziw. I dlaczego nie będziesz grał na takich ustawieniach?

Opublikowano

Zasyf komp? Komputer jest co dwa dni czyszczony.. 200gb wolnego miejsca, ccleanerem co 2 dni czyszczony ale i tak napiszesz że jest zasyfiony? Prosze Cie...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...