Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie są najlepsze części tuningu osiągów?


louson

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , jakie są najlepsze części oraz czy części 3,4 są coś warte i czy są dobre . Jestem nowy więc nie orientuję się .

Opublikowano

Kolory części oznaczają poszczególne rodzaje części. Jedne wpływają bardziej na przyspieszenie, drugie prowadzenie czy trzecie prędkość maksymalną a czwarta ogólnie.  

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Z najlepsze jest porsche gt za 2 mln igc

                                                                         post-816901-0-33396300-1405158820.png

                                                                                                     Lubie Komiksy <3

                                                                                                                                          By Me KomiksPl 

Opublikowano

No graj duzo wyscigow ;)

                                                                         post-816901-0-33396300-1405158820.png

                                                                                                     Lubie Komiksy <3

                                                                                                                                          By Me KomiksPl 

Opublikowano

Napewno nie zbieraj skarbow przez 750 dni jak to co niektorzy :D

                                                                         post-816901-0-33396300-1405158820.png

                                                                                                     Lubie Komiksy <3

                                                                                                                                          By Me KomiksPl 

Opublikowano

Napewno nie zbieraj skarbow przez 750 dni jak to co niektorzy :D

Dlaczego nie ?      Wyskoczyło mi że dostałem jakiś prezent i jest on w kryjówce a dokładnie gdzie go znajdę ??

Opublikowano

Ale z punktow D ? Jak nie to wchodzisz w kryjowke tuning i wchodzisz w czesci zewnetrzne dajesz tam strzalke ktora jest w lewym gornym rogu menu i przechodzi ci w magazyn i tam wchodzisz w zakladke prezenty i tam masz :P

                                                                         post-816901-0-33396300-1405158820.png

                                                                                                     Lubie Komiksy <3

                                                                                                                                          By Me KomiksPl 

Opublikowano

W dilerze samochodowym odbiera się prezenty. Każdy kto rozpocznie grę dostaje białą Porsche caymans na 3 dni, nie pamiętam już dokładnie. Jest to słaby samochód. 

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Mam nadzieje se pozostawi pannskrome lubie to

                                                                         post-816901-0-33396300-1405158820.png

                                                                                                     Lubie Komiksy <3

                                                                                                                                          By Me KomiksPl 

Opublikowano

Czy mogę dodać parę łowców skarbów ? czy tylko jedna modyfikacja ?

Możesz dodać kilka modyfikatorów umiejętności "Łowca skarbów".

Natomiast jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś na temat części tunignu osiągów, to zapraszam tutaj:

http://www.mpcforum.pl/topic/1213342-wszystko-na-temat-czesci-tuningu-osiagow/

HB5fLf7.png

Opublikowano

Jakie kupic auto bądź auta na drużynową ucieczkę za SB ? ( 10 000 ) Istnieje jakiś hack aby przyspieszyć robienie diaxow ? Chodzi mi o to aby nie czekaj do następnego dnia .

Opublikowano

niema takiego hacka na diaxy 

                                                                         post-816901-0-33396300-1405158820.png

                                                                                                     Lubie Komiksy <3

                                                                                                                                          By Me KomiksPl 

Opublikowano

Jakie kupic auto bądź auta na drużynową ucieczkę za SB ? ( 10 000 ) Istnieje jakiś hack aby przyspieszyć robienie diaxow ? Chodzi mi o to aby nie czekaj do następnego dnia .

Po co wydawać SB na auto na ucieczki? Zupełnie wystarczy i świetnie sprawdzi się tam Ford Mustang BOSS 302'12, który jest dostępny za IGC.

HB5fLf7.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...