Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nie da się wejść na serwer.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, mam serwer na minecraft 1.6.2.Problem jest taki,że kolega nie może się z nim połączyć.Ma włączone hamachi,jest w grupie, na whitelist też jest ale nie może się połączyć , bo pisze mu że jest serwer wyłączony.

 

 

Jak dodać mod np. mo creatures na serwer ? Wiem,że trzeba silnik ale skąd go ściągnąć i jak zainstalować ?

Opublikowano

Podaj dokładny komunikat jaki mu wyskakuje oraz listę swoich pluginów, bo zakładam że używasz bukkit?

Silnik nazwy się MCPC+,chwilowo link nie działa:

http://ci.md-5.net/job/MCPC-Plus/

Members ---> Pro User ---> Postmaker ---> Black Member ---> MPC Champion ---> MPC Gold Member ---> MPC Winner

Opublikowano

Właśnie problem jest taki ,że nic mu nie wyskakuje.Po prostu jest napisane,że serwer nie jest włączony a ja na niego mogę wejść :/

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngCNski

jak mozesz to podaj siec hamachi na PW. xD

difficulty=1
server-name=
gamemode=0
 a u ciebie jest tak
difficulty=1
gamemode=0
Chyba serwer name nie masz, jaka nazwa serwa w minecraft Ci sie pokazuje?
Opublikowano

Poprostu musisz mu podać Ip wraz z portem, czyli :

 

25.187.24.80:25565

 

 

Pozdrawiam Mistrz.

|| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 ||


 

Opublikowano

@x2 up

jaki port?

Ja mam tak jak on tyle ze te server name.

Wchodzisz przez ip ale bez tego portu.

Ja mam coś takiego:

 

 

generator-settings=
allow-nether=true
level-name=world
enable-query=false
allow-flight=false
server-port=25565
level-type=DEFAULT
enable-rcon=false
force-gamemode=false
level-seed=
server-ip=25.122.150.6
max-build-height=256
spawn-npcs=true
white-list=false
spawn-animals=true
texture-pack=
snooper-enabled=true
hardcore=false
online-mode=false
pvp=true
difficulty=1
server-name=Unknown Server
gamemode=0
max-players=20
spawn-monsters=true
view-distance=10
generate-structures=true
spawn-protection=16
motd=A Minecraft Server

Opublikowano

Wpisałem to server-name=Super Mario World ( czy jakoś tak, bo to serwer mojego brata 10-latka , ja mu tylko go tworze ;d ).

Opublikowano

Ok a teraz takie cos masz dostep do konsoli?

Jak tak to jak probojesz wejsc na serwer to zobacz czy w konsoli nie ma przypadkiem connection loss.

Opublikowano

Niech wejdzie tak jak napisałem to zobaczy różnicę :)

 

 

 

Pozdrawiam Mistrz.

|| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 ||


 

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngCNski Czy twój kolega ma dobrą wersję minecraft, bo jak widzę serwer na 1.6.2

 

 

 

 

Pozdrawiam Mistrz.

|| 50 | 100 | 150 | 200 | 250 | 300 | 350 | 400 | 450 | 500 ||


 

Opublikowano

Czyli co może być przyczyną ? Coś z hamachi ? Z ustawieniami ? Może ma ktoś jakiś link do wideo instrukcji ? Nie musi to być na 1.6.2.

Opublikowano

Jak się to sprawdza :v

Panel sterowania

Wpisz w wyszukiwarkę Zapora Systemu Windows

Naciśnij

Po lewej masz 

Włącz lub wyłącz Zapore systemu windows

I ustaw na wyłącz

I nacśni OK

 

 

82415089334494890855.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...