Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Sygnatura][Avatar] Nukey


Nukey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1373291180-U247153.png

 

 

Tematyka: Ładna laska, Koty
Wysokość: Regulaminowa
Szerokość: Regulaminowa
Kolorystyka: Aby pasowało :P
Dodatkowe informacje od zlecającego: Napis na sygnie: Nukey
Materiały do wykorzystania:
Wynagrodzenie:10xLimit = 100 lajków 


 

1373291564-U247153.png

 

 

Tematyka:Wycięte z Sygnaturki
Wysokość:
Szerokość:
Kolorystyka:
Dodatkowe informacje od zlecającego:
Materiały do wykorzystania:
Wynagrodzenie: 10xLimit = 100 lajków

Opublikowano

post-1213154-0-33442900-1407089635.png

 

Nie robiłem awataru bo można nad tym jeszcze się zastanowić (nad sygna), coś pozmieniać o wszystkim tu pisz. Czy masz jakieś ale :P

Nikt nie będzie spał spokojnie

Opublikowano

attachicon.gifBez nazwy-1.png

 

Nie robiłem awataru bo można nad tym jeszcze się zastanowić (nad sygna), coś pozmieniać o wszystkim tu pisz. Czy masz jakieś ale :P

Nie podoba mi sie zbytnio dziewczyna i napis, raczej chodzilo mi zeby byla na srodku i w normalnej pozycji xD np coś takiego jak teraz mam lecz nie koniecznie.

 

@1361622928-U485574.pngSamineX

Opublikowano

Ciężko znaleźć te dziewczynki xD Ale szukam spoko zrobię :P

 

//staram się cały czas to zrobić idealni, ale widzę też na twojej sygnaturze, że nie lubisz takich udziwnień  i dużo dodatków :D

 

@Nukey.  Cały czas pisz zmiany ;) Napisz też czy taka kolorystyka ci odpowiada ;) Będziemy sobie współpracować :D

 

post-1213154-0-21635500-1407092660.png

Nikt nie będzie spał spokojnie

Opublikowano

Ciężko znaleźć te dziewczynki xD Ale szukam spoko zrobię :P

 

//staram się cały czas to zrobić idealni, ale widzę też na twojej sygnaturze, że nie lubisz takich udziwnień  i dużo dodatków :D

 

@Nukey.  Cały czas pisz zmiany ;) Napisz też czy taka kolorystyka ci odpowiada ;) Będziemy sobie współpracować :D

 

attachicon.gifBez nazwy-1.png

Lepiej lepiej, ale jeszcze nie to + jak dla mnie napis paskudny, mozesz sprobowac zrobić sygne bez napisu. :D

Opublikowano

Wszystko przez tę dziewczynę xD Szukam dalej :P

 

 

Może by tak znany ktoś ?

 

 

post-1213154-0-89034800-1407094753.png

 

post-1213154-0-34764100-1407094757.png

 

Jak by było za mało ozdób to pisz ;)

 

Mi sie bardzo podoba 2 :D

 

@Nukey.

Nikt nie będzie spał spokojnie

Opublikowano

chcesz może jakieś hasło pod nazwą , np "i love beautiful girl" czy nie ?

 

Avatar

577211407586952964501.png

 

Sygnatura

433291407586952964501.png

W takim razie , rekwiruję , je dla sb ^^

azbest_6038.png


Elo kochanie masz u mnie branie <3

Opublikowano

chcesz może jakieś hasło pod nazwą , np "i love beautiful girl" czy nie ?

 

Avatar

577211407586952964501.png

 

Sygnatura

433291407586952964501.png

Ciekawe, ale jeszcze poczekam na inne propozycje. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...