Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

JAK URUCHOMIC SKRYPT DO BOLA?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam czy powiem mi ktos  jak uruchomic skrytpt do bola a dokladnie chodzi mi o skrypt do cassiopei dla free userów. gdy kopiuje skypt i wklejam go do bolda i zapisuje nie dziala mi juz pisze 3 raz bo w tamtych tematach od wczoraj nikt nie pisze czy zna sie ktos na tym i powiem mi krok po kroku co mam zrobic zeby dzialal mi skrypt do cassiopei? daje + ziomeczki prosze was ;)

Opublikowano

Witam czy powiem mi ktos  jak uruchomic skrytpt do bola a dokladnie chodzi mi o skrypt do cassiopei dla free userów. gdy kopiuje skypt i wklejam go do bolda i zapisuje nie dziala mi juz pisze 3 raz bo w tamtych tematach od wczoraj nikt nie pisze czy zna sie ktos na tym i powiem mi krok po kroku co mam zrobic zeby dzialal mi skrypt do cassiopei? daje + ziomeczki prosze was ;)

Jaki skrypt do cassio używasz?

Domyślam się, że nie masz libów.

Opublikowano

Ściągnij sobie ten program :

 

http://botoflegends.com/forum/topic/24651-application-all-in-one-for-bol-studio-script-database-online-script-sharing-looking-for-ver-200-experience-mode-tester/
Znajdź w nim Cassioepeia Du Couteau.

Kliknij na Download Requirements

Wrzuć to do Bol/scripts/common

Następnie w bol all in one kliknij na Download Lua File

Wrzuć to do Bol/Scripts.

 

W BoLu zaznaczasz skrypt ptaszkiem i powinno działać.

 

Opublikowano

 jakos dalej mi nie dziala :(

Bo dałem ci inny skrypt, który jest lepszy -.-, ten stary usuń.

Jak masz jakies pytania to pisz.

Opublikowano

usunolem i dalej nic sie nie dzieje a zrobilem w 100% to co kazales 

W takim razie to już nie mój problem, dostałeś fachową pomoc, najwyraźniej zrobiłeś coś źle, a to już nie moja wina.

http://speedy.sh/Ysp3j/liby.rar - tu masz liby wszystkie (full paczka nic nie musisz sciagac) wrzucasz to do scripts/common i oczywiscie wypakowujesz 

https://www.virustotal.com/pl/file/7c2a6e101bf897a3d22430aa70af3b572ca161c23f473fe24c71652bca71dca8/analysis/1406239615/ - skan

A skrypt cassiopeia du couteau wrzucasz do scripts.

Właczasz bola i klikasz ptaszkiem na skrypt a potem grasz.

 

PS. Już lepiej ci nie wytlumacze wiec jak ci cos nie dziala to już nie pomoge

Opublikowano

[string''LoadVIPscript(VjUjKajMMjdwT015opbqgmzn0so...;;] i attempt to

call global loadVIPscript (a nil value)

Taki cos mi pisze prosze o pomoc juz próbowalem tyle razy jakos to naprawic ale nie wiem juz kompletnie co zrobic

Opublikowano

[string''LoadVIPscript(VjUjKajMMjdwT015opbqgmzn0so...;;] i attempt to

call global loadVIPscript (a nil value)

Taki cos mi pisze prosze o pomoc juz próbowalem tyle razy jakos to naprawic ale nie wiem juz kompletnie co zrobic

 

VIPa pewnie nie masz, chyba że masz te błędy na start to pewnie wina bola. Co do samego skryptu pobierz biblioteki np z przypiętego tematu oraz daj je do folderu "Common", następnie pobierz skrypta samego "Cassiopeia Du Coateu" i zaznacz go w bolu ptaszkiem. Wszystko powinno działać jak należy, już nie jednym pomogłem i działało im.

Biblioteki > http://www.mpcforum.pl/topic/1228525-bot-of-legends-status-bola-lista-najprzydatniejszych-skryptow-bol-ze-skryptami-vip-i-free-oraz-jak-wgrac-skrypty-sac/page-2#entry10540839

Skrypt do cassio > https://raw.githubusercontent.com/BilbaoGotoxy/BoL/master/CassiopeiaDuCouteau.lua

f1a327ea2f.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...