Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak łatwo zarobić od 30lvl


Gość DiabloxDPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytanie brzmi, jak łatwo zarobić na 30lvl., mam kłopot z zarobkiem..

 

otóż najlepszym sposobem jest dropienie małży

Gdzie dropią małże ?

Małże dropią podczas łowienia, tak jak farby i inne ciekawostki :)

 

Jak szybko łowić ?

 

#1

Najlepszym sposobem jest  pobranie FishBotka, http://www.metin2mod.tk/metin2pl.html/

oraz odpalenie go

 

#2

Łowienie ręczne..

trochę czasu schodzi podczas łowienia ale mamy satysfakcję że coś uczyniliśmy sami.

Opublikowano

Na tym forum nie ma takich niedorozwiniętych osób, że nie wiedzieliby o FB lub wędce...

 

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

Ja zawszę chce wrócić do metn2, ale gdy wejdę wezmę wędkę do ręki od razu wychodzę xD Ale myślę, że każdy wie o tym.

Nikt nie będzie spał spokojnie

Opublikowano

Ja tam polecam wbic kilka 30-tych lvli to nei zajmuje jakos duzo czasu.

Ustawiamy je na fb i idziemy na dropa 35 lvl i dropimy w m2 ;) 

 

Lub ... dobijamy go do 40 i chodzimy na dt z jakimis itemkami ;)

husaberg.jpg?ZqeVnO9mpJKUydndo4ZmaQ

Opublikowano

Ja bym wolał jakiś 10lvl zrobić i na metki w m1 latać, można ładnie dopompować kasy. Ale poradnik, sam w sobie dobry, lecz jest ich pełno na tym forum.

Opublikowano

Mówiesz że jest pełno poradników aktualnych na forum podaj chociaż ze 2 poradniki aktualne z 2014.Znowu spamujesz syfem 4 raz widze to że piszesz że już było a nie podasz przykładu podobnego poradnika.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Poradnik dobry, lecz wydaje mi się, że już prawie wszyscy wiedzą o tym, w dodatku trochę ich na ten temat jest. Polecam również chodzenie na dt i ulepszanie itemów, również dobry zarobek. :)

02247289577512362249.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...