Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

EzEvade - czy zmieniać cokolwiek w ustawianiach?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, pobrałem właśnie ezEvade i moje pytanie do was.

Czy zmieniać cokolwiek w opcjach, żeby był jeszcze bardziej efektywny?

Piszcie, pozdrawiam. Polecą like.

 

SS

67fc5f555b.jpg

123

Opublikowano

Może troszeczkę nie na temat ;) Skąd pobrałeś ezEvade? (bo chyba jest pay) Jak możesz to wyślij na PW :D

Jeżeli pomogłem to skromnie liczę na lajka  <3


 

Opublikowano

jest darmowe przygłupie u góry

Heh.. od razu tak ostro? Weź, bo się jeszcze zamknę w sobie.

A tak na serio.. widocznie naczytałem się jakiś głupot, że jest płatny.

Dziękuję, koniec sprawy  <_<

Jeżeli pomogłem to skromnie liczę na lajka  <3


 

Opublikowano

Spokojnie ludzie.. xD Jest darmowy, ale dla VIP.

 

/ Wracając do tematu - proszę o odpowiedź - dodałem SS - piszcie, czy coś mam zmienić.

123

Opublikowano

Za przeproszeniem, ile jeszcze tych tematów najebiesz dzisiaj? Tak trudno wejść na translate i przetłumaczyć?
Standardowo jest dobrze ustawiony i nie trzeba nic zmieniać, może pojedyńcze opcje jeżeli ci nie pasują.

Opublikowano

Dodge Mode : Smooth

Skill Settings : ustawiasz przed grą pod siebie.

Dodge Mode : Smooth - czym to się różni od Fast?

123

Opublikowano

Dodge Mode : Smooth - czym to się różni od Fast?

To znaczy że będzie bardziej jak człowiek unikać niż jak skrypt.

 

Opublikowano

Bardzo fajnie angliku za złotówkę, nie musisz pokazywać swojej znajmości angielskiego bo użycie "don't" w zdaniu nie świadczy o jakich kolwiek umiejętnościach. Pewnie zaskakujesz swoją nauczycielkę bo wiesz z lola co to exhaust? :D . A co do skryptu, zmień to na Evadeee dobrze Ci radzę.

Opublikowano

Bardzo fajnie angliku za złotówkę, nie musisz pokazywać swojej znajmości angielskiego bo użycie "don't" w zdaniu nie świadczy o jakich kolwiek umiejętnościach. Pewnie zaskakujesz swoją nauczycielkę bo wiesz z lola co to exhaust? :D . A co do skryptu, zmień to na Evadeee dobrze Ci radzę.

wyjechałeś kiedyś z polszy ? btw dojebales rowno jak ktos uzywa don't nie umie angielskiego chlopie rozjebales mnie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak smakował?

 

@AntyWarn

 

fast=szybko    cebule

@cyborg1234

 

Bardzo dobry. Serek wiejski light od Piątnicy. Swoją drogą chyba najlepsza firma produkująca nabiał z takimi dobrymi makro m.in.: serki wiejskie, twarogi, jogurty typu greckiego (2x więcej białka).

 

@TeżskorzystamzantywarnaniemaczasunaspacjeKappa

 

Dokładnie fast=szybko slow=wolno smooth=płynnie czyli trzeba też mieć brain.lua jak do każdego skryptu ale nawet na smooth omija skillshoty bardzo dobrze

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...