Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Smartfon z przednią kamerą


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panie Young Lin każdy telefon z androidem ma front cam :D 

 

Poszukaj na allegro używanych za 50 zl wyrwiesz już coś czym da się robić zdjęcia nie odwracając telefonu :)

2utq9g5.png b6u4qg.png
Opublikowano

Panie Young Lin każdy telefon z androidem ma front cam :D

 

Poszukaj na allegro używanych za 50 zl wyrwiesz już coś czym da się robić zdjęcia nie odwracając telefonu :)

mój przykładowo nie ma :(

@bobson1111

sell klucze aktywacyjne cs go za psc i skiny 

Opublikowano

Ja posiadam 2 tel (se xperia neo v) i uzywam go jako mikrofon do pc i on ma kamerke i nie jest taki zly. Dostaniesz go juz za 100 zl

Co Ty za głupoty wygadujesz? Za 100zł to najwyżej może dostać Neo V uszkodzoną z poobijanym wyświetlaczem, uszkodzoną płytą główną itp. Zamiast wprowadzać w błąd innych i nabijać bezsensownie posty zapoznałbyś się najpierw z tematem zamiast pisać od rzeczy. Nowa Xperia Neo V kosztuje w granicach 330PLN, a używana 230PLN w górę.

 

Autorowi tematu polecam Samsunga Galaxy S2 mini, jest bardzo tani i ma kamerkę, czyli spełnia twoje oczekiwania. Cena używanego s2mini oscyluje w granicach 130PLN

Opublikowano

Co Ty za głupoty wygadujesz? Za 100zł to najwyżej może dostać Neo V uszkodzoną z poobijanym wyświetlaczem, uszkodzoną płytą główną itp. Zamiast wprowadzać w błąd innych i nabijać bezsensownie posty zapoznałbyś się najpierw z tematem zamiast pisać od rzeczy. Nowa Xperia Neo V kosztuje w granicach 330PLN, a używana 230PLN w górę.

 

Autorowi tematu polecam Samsunga Galaxy S2 mini, jest bardzo tani i ma kamerkę, czyli spełnia twoje oczekiwania. Cena używanego s2mini oscyluje w granicach 130PLN

Jesli juz to tylko Ty tutaj wprowadzasz w błąd autora tematu, galaxy s2 jest lepszym telefonem co za tym idzie, ze jest drozszy. Neo v nie jednokrotnie widzialem za 100/120 zl uzywana, moze nie byl to idealny stan wizualny ale techniczny tak. Pozdrawiam i odsylam na allegro w kwestii sprawdzenia :)
2utq9g5.png b6u4qg.png
Opublikowano

Jesli juz to tylko Ty tutaj wprowadzasz w błąd autora tematu, galaxy s2 jest lepszym telefonem co za tym idzie, ze jest drozszy. Neo v nie jednokrotnie widzialem za 100/120 zl uzywana, moze nie byl to idealny stan wizualny ale techniczny tak. Pozdrawiam i odsylam na allegro w kwestii sprawdzenia :)

Potrafisz Ty kolego czytać ze zrozumieniem? Wyraźnie napisałem S2 mini i tak, s2 mini jest znacznie tańszy od tej twojej zakichanej neo v a autor tematu napisał wyraźnie, że poszukuje telefonu jak najtańszego z kamerką przednią, to wszystko świadczy o tym, że niejednokrotnie:

a ) bezsensownie nabijasz posty bez jakiejkolwiek wiedzy na temat który się wypowiadasz

b ) nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

 

+kwestia allegro znajdź mi gościu ofertę o której wspomniałeś z opcją zakupu *kup teraz* no czekam ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...