Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Za 6300


DevilEyek11

Champ za 6300  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kogo kupic?

    • Zed
      6
    • Yasuo
      9
    • Lucian
      2
    • Draven
      4
    • Jinx
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

polecam dravena

 

late kosa

na 6-11 lvl możesz solować na lini adc i supporta. tasaki z Q robią na tych poziomach potężne DMG

ma slowa

ms

aoe ult (czy tam global, jak zwał tak zwał)

rbd2t1.png

Opublikowano

Osobiście nie potrafie grać Jinx , ale jak widzę, co robi mój brat to szczena opada... Jeżeli ogarniesz tą postać sam wygrasz połowę gier :D

Opublikowano

Zed ofc ;)

 

+harras

+szybki i łatwy lane push

+łatwa farma

+dobry w 1v1

+escape

+passyw z W

+slow

+łatwo dostać się do adc

+energia

-energy costy

Opublikowano

Bierz Dravena, mocny ADC.

• Dmg z Q ogromny, tylko musisz się nauczyć je łapać, nie jest to spory problem, gorzej będziesz miał przy dwóch :)
• W daje mov i att speed, po złapaniu tasaka redukuje się cooldown
• E ze sporym zasięgiem, głównie do łapania kogoś, odpycha na bok i slowuje na 2 sekundy
• No i R, które ma zasięg na całą mapę, lecz po trafieniu jakiegoś enemy wraca do Ciebie, przydatne na dobijanie
• Pasyw daje dodatkowy gold stackując się, i przy zabiciu wroga dostajesz bonus gold, 1 stack = 2g

25jcw2w.jpg

Opublikowano

Polecam Zeda na mida :)

 

+ Poke

+ Ciekawa mechanika (klon)

+ Slow

+ Ult na przeciwnego adc i ciężko, żeby to przeżył

+ Dobre 1v1

Jeśli pomogłem

 

Możesz dać mi +

 

Wielkie dzięki :)

Opublikowano

Najfajniejszą postacią z tych wszystkich co podałeś moim zdaniem jest Yasuo.

 

+ Dash co 1s

+ Dobry DMG

+ Ściana blokująca skille

 

- Dużo traci, jeżeli w teamie nie za dużo umiejętności z podrzutami

- Papierowy

Opublikowano

Yasuo jest dobry :) . Ale jak nim nie ogarniasz to nim raczej ci dobrze nie bdz szło. Ale yasuo najfajniejsza :D . Zed juz troche nudny a z adc polecam Dravena jakoś lubię tą postać ;p

Opublikowano

Yasuo. Ma: ścianę blokującą skille, podwojoną szanse na krytyk, dobry dmg,podrzucenie, dash, dobre ult. Jest jednak często banowany.


592041432922042226939.jpeg

Opublikowano

Yasuo - często banowany

Zed- w złych rękach tylko lami

Lucian- papier mimo escape

Draven- musisz być dobry by ogarnąć

Jinx - nie zbyt się spisuje niestety 

"Niewidzialne ostrze niesie śmierć"


 


 


 


„Pogódź się z cieniem... lub zgiń w ciemnościach.”

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...