Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Exp na silves2.pl


xDawidjj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem wiem na silves moze i jest latwo wbic lvl, ale podobno na 210 lvlu mozna expic i miec po 2 kola ze spota... Tylko gdzie??! Bo po 3% ze spota to ja dziękuję...

Opublikowano

Ja nikomu procz mojemu bratu nie powiem, na pw ktos napisze i załatwione :)

 

Proszę o wypowiedź kogoś kto zna ten bug czy coś :)

Opublikowano

Ja nikomu procz mojemu bratu nie powiem, na pw ktos napisze i załatwione :)

 

Proszę o wypowiedź kogoś kto zna ten bug czy coś :)

Tu nie chodzi o to czy ty komuś powiesz czy nie. Ten kto wie po prostu tym bugiem się nie chce dzielić.

UGBPHQ1B.png

Opublikowano

nie ma zadnego buuga xD robisz eq expa zakladasz pd czekasz jak bd raty 100 % idziesz na mapke bodajże 160 ? (coś kolo tego) i idziesz na duuzego spota i masz ładnie pare lvl za spota :D

8547014573848511113729.jpeg


Opublikowano

Wiem wiem na silves moze i jest latwo wbic lvl, ale podobno od na 210 lvlu mozna expic i miec po 2 kola ze spota... Tylko gdzie??! Bo po 3% ze spota to ja dziękuję...

Z tego co wiem na tych plikach bugować lv można bijąc metki z pd, tzn. zakładasz pd i bijesz metki raz Ci exp wpadnie na - a raz Ci wpadnie od 40 do 90%.

Zmień to co Ci zaznaczyłem na czerwono bo aż się śmiać chce z tej składni. 

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...