Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ManiakCraft


danielka2ka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R
E
K
L
A
M
A

R
E
K
L
A
M
A

  

 

graphics by. Freaky

 

1.png

 

2.png

 

IP: ManiakCraft.gomc.pl

Strona:

    maniak-Craft.pl

TS3: Posiadamy

 

4.png

 

Nudzą cie zwykłe Survivale?

Chciałbyś czegoś nowego?

No to dobrze trafiłeś!

 

Nasz serwer oparty jest na 4 trybach:

Survival

FreeBuild

SkyBlock

MiniGry

I to wszystko na jednym serwerze!

Tryby oddzelone są osobnym eq i statystykami!

 

3.png

 

Nasz serwer posiada 43 pluginy, zapewne powiecie "4 tryby gry i tyle pluginów

pewnie jest lag na lagu", otóż mylicie się nasz serwer posiada 3GB wolnego ramu, a 

ping waha się od 50 do 90!

 

Nasz technik czuwa nad pluginami

 

5.png

Właściciele:

Karitan

Igorski

Technik:

Kiroto

 

 

 

Kilka screenów

 

 

 

Spawn.

62152888428944016864.png

 

 

MobArena:

 

06768983879037829164.png

 

PaintBall:

 

85641905967052843199.png

 

Parkour:

 

99541460268024337050.png

 

Hologramy:

 

72606692462503737733.png

 

Nowe Komendy:

 

05978549105906655232.png

 

 

 

 

______________________________________________________

 

pre_1406323384__image.png

Opublikowano

Wszedłem na serwer i muszę powiedzieć że dużo aspektów w ogóle nie jest przemyślane.

 

Mianowicie grając na freebuild nic tak naprawdę nie ma sensu - brak ArenyPvP - system zdobycia rud też pozostawia wiele do życzenia.

Zero atrakcji a spawn jest bardzo ubogi. Dodatkowo graczy 0.

Niestety ale chłopaki się nie postarały.

 

@danielka2ka - Na MPCForum jest wymagany baner do którego podał Ci link KidModerator.

| Nie mam sygnatury bo mi ukradli |

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...