Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Team latheria.pl Poszukuje osoby, która zakoduje stronę


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Nasz Team poszukuje osoby ktora zakoduje strone strona jest tworzona przez naszego Grafika.

Potrzebujemy tylko osoby ktora ja nam zakoduje

co do wynagrodzenia mysle ze sie dogadamy na gg : 45664239

Opublikowano

Powodzenia w szukaniu doświadczonego kodera na MPC Forum.

Wątpie czy kogoś znajdziesz  a jak znajdziesz to pewnie kogoś kto zakoduje ci strone tak, że dziury będą na lewo i prawo.

Nie ma innej opcji tylko i wyłącznie polecam Zielsko oraz BoombWork. 

Opublikowano

@1361622928-U485574.pngAavesil ™

 

 

 

a jak znajdziesz to pewnie kogoś kto zakoduje ci strone tak, że dziury będą na lewo i prawo.

 

a potem...

 

 

 

tylko i wyłącznie polecam Zielsko oraz BoombWork.

 

Ty czytasz co piszesz?

Opublikowano

Nie polecam  ;]  zwykły oszust który podaje się za sponsora a to gołodupiec ;p.

 

I na dodatek gówno umie..

Pamiętaj nie trać wiary w swoje ideały --Drastil

Opublikowano

Jeżeli mój tekst jest dla ciebie nie zrozumiały.

Proponuje na wakacje podjać korepetycję z polskiego.

 

Chodziło mu o to że samemu sobie przeczysz.

Bombwork i zielsko to najgorsi "webmasterzy" jakich ktoś może wybrać.

 

Polecam @Thoria

Adamsa co prawda skryptów nigdy nie wiedziałem ale nigdy problemu z niczym nie miał więc chyba można polecić.

XJHIavu.png

Opublikowano

również nie polecam, w teamie kashido, serwer upadnie co jest pewne, nie polecam, tracenie czasu:))

 

Powodzenia w szukaniu doświadczonego kodera na MPC Forum.

Wątpie czy kogoś znajdziesz  a jak znajdziesz to pewnie kogoś kto zakoduje ci strone tak, że dziury będą na lewo i prawo.

Nie ma innej opcji tylko i wyłącznie polecam Zielsko oraz BoombWork.

z taką mową do kościoła idź, może cię wpuszczą..

ps. to pogrubione, to znaczy ze masz to przeczytac jeszcze raz, chyba ze taki tepy jestes i to serio poiszesz

Opublikowano

Nie polecam zwykły oszust + pseudo technik. 

''Pseudo technik''? smieszne:D ja tylko sponsoruje Oszust? daj dowody i nie psuj mi reputacji bez dowodow zadnych.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...