Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam otóż na Metin2 PL (Agronas) Mam Sure WP 49 lvl Opisze go troszkę !

 

EQ :

 

Wyzywka +7 (czysta bez bonów)

Okrągla +6 (4% na Diabły)

FMS +9 SR 24% UM -9% 2x spalone

Buty na 47 lvl +1k PZ

Ebony +7

Srebrna +7

Ebonitowy Naszyjnik +7

Mistyczna +7 spalony i Uniku +4 ;/

 

Skille :

 

Smoczy WIr (M4 1 KU do M5)

Czarowane Ostrze (M3 1 KU do M4)

Zbrojka 12-14

reszta 1......

 

 

No mój problem jest taki że nie daje rady ubić Wodza Orków sam na 49 lvl Surą WP ;//// Co mu strace to się odrazu regeneruje i kumple muszą mi pokazać ;/ I oto moje pytania ....

 

1. Czy to normalne że na 49 lvl Surą WP nie daje rady ubić Wodza Orków ?

2. Co muszę zmienić w ekwipunku ??

3.Na M ile powinnem mieć skille na tym lvl ????

Opublikowano

musisz cos na kryta dorzucic ja mam 15% na 39 wp go klade

__________________________

Szukasz odpowiedzi...

 

...napisz może ją znam

 

 

Opublikowano

Na poli bij go, ale przyda ci się archer z trującą na M (zrób postać 18 lvl i daj wszystkie pkt w trującą strzałę i wbijaj jej co dziennie)

59561-pieprz-wszystko-nakurwiaj-na-gitarze.gif

 

Moje motto życiowe

:)

 

Zbieram +

Opublikowano

Na poli bij go, ale przyda ci się archer z trującą na M (zrób postać 18 lvl i daj wszystkie pkt w trującą strzałę i wbijaj jej co dziennie)

 

Ja bym na Twoim miejscu kupił przedmioty z bonami +max pż i zmienił build na full int -> siła.

Czytałem, że hity są o wiele większe i nie gra się aż tak ciężko od czasów wejscia bonów +2000hp na PLu.

Opublikowano
Ja bym na Twoim miejscu kupił przedmioty z bonami +max pż i zmienił build na full int -> siła.

Czytałem, że hity są o wiele większe i nie gra się aż tak ciężko od czasów wejscia bonów +2000hp na PLu.

 

buahah... gosciu nie rozsmieszaj mnie ty sie na surze wp nie znasz. Siła zamiast inta? dlatego wp ma czarowane żeby z niego korzystać. Co do tematu polecam ci kupic jakies gowno z % na orki obojetne co moze byc tarcza czy helm albo ew trutka w wyzywce reszta ok

Opublikowano

buahah... gosciu nie rozsmieszaj mnie ty sie na surze wp nie znasz. Siła zamiast inta? dlatego wp ma czarowane żeby z niego korzystać. Co do tematu polecam ci kupic jakies gowno z % na orki obojetne co moze byc tarcza czy helm albo ew trutka w wyzywce reszta ok

 

Źle mnie zrozumiałeś.

full int -> siła czyli najpierw maksujesz inteligencje a potem siłę.

Chodzi mi o siłę zamiast WITa.

Inteligencja jest b. ważna.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...