Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Telefon do 2,2 tyś złotych - Który wziąć?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, przybywam prosic was o pomoc poniewaz mam do wydania 2200 zl i nie wiem jaki telefon kupic, najlepiej zeby byl z androidem, zastanawialem sie nad galaxy s5, co o tym sadzicie??

1390144171-U592769.png


Opublikowano

LG G3 najlepszy.

 

Jiayu G4s/g5s cena o wiele niższa, a wydajność większa lub na takim samym poziomie

WTF?!

Opublikowano

@up 

Nie, nie jest. MTK to dziadostwo, w benchmarkach wypada dużo słabiej i jeszcze ten ekran 720x1280. W dodatku jest gruby.

Opublikowano

jak zalezy ci na parametrach kupuj sobie androida jak na plynnosci to bierz iphone 5s

Opublikowano

 

 
 

 

@kulka5010 Co wtf? Ten telefon jest nawet lepszy od twojego LG ;)

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/8740/8689/0/0/

W skrócie:

- lepszy procesor (8x1,7ghz)

- wytrzymała bateria (3000mAh)

- 2gb ram

- 16gb rom

- android 4.2 z update na kitkata

- aparat 13mpx tył, 13mpx przód

- cena LG 2200zł, cena jiayu 800zł :)

 

Super, a teraz możesz wrócić do minecrafta. 

 

 

Polecam Sony Xperia Z2. Jednak 3GB ramu daje kopa.

Tak jak pisałem w którymś z tematów wcześniej Xperia Z3 zapowiedziana na jesień tego roku więc ja bym się wstrzymał. 

 

 

jak zalezy ci na parametrach kupuj sobie androida jak na plynnosci to bierz iphone 5s

z iP 5s też bym się wstrzymał bo za niedługo wychodzi iP 6 więc jeżeli wolisz iOS'a to radzę poczekać. 

 

Co do moich propozycji to ciągle jestem za tym samym, jedyny rozsądny smartfon premium to HTC ONE M8 który jest zresztą zobowiązany do aktualizacji, także nie będzie lecieć w kulki jak sony który wypuszcza flagowce co tydzień albo samsung dla którego wytłumaczeniem są ramy. 

lownfast

Opublikowano

mediatek ma słaba wydajność jednowątkową można porównać go do  fx 8350 :)

Ja bym wziął nota 3, masz przynajmniej ficzery od samusnga które są całkiem przydatne :) 

Opublikowano

mediatek ma słaba wydajność jednowątkową można porównać go do  fx 8350 :)

Ja bym wziął nota 3, masz przynajmniej ficzery od samusnga które są całkiem przydatne :) 

Za to jest zauważalnie tańszy i oszczędniej traktuje baterię :)

 

Super, a teraz możesz wrócić do minecrafta. - nie rozumiem, co ma to wspólnego z tematem... Może jestem za głupi, żeby zrozumieć? Albo dałeś się ponieść emocjom?

Tak jak pisałem w którymś z tematów wcześniej Xperia Z3 zapowiedziana na jesień tego roku więc ja bym się wstrzymał.  - rewolucji nie będzie - wyższe taktowanie o 100 mhz i inny design + kilkaset złoty droższa

z iP 5s też bym się wstrzymał bo za niedługo wychodzi iP 6 więc jeżeli wolisz iOS'a to radzę poczekać. - jestem ciekaw, gdzie kupisz nowego IPhone'a za 2200 złotych :)

Co do moich propozycji to ciągle jestem za tym samym, jedyny rozsądny smartfon premium to HTC ONE M8 który jest zresztą zobowiązany do aktualizacji, także nie będzie lecieć w kulki jak sony który wypuszcza flagowce co tydzień albo samsung dla którego wytłumaczeniem są ramy. - HTC nie wspiera już One X, który miał premierę w tym samym okresie, co Galaxy S3, który nadal dostaje aktualizajce (bynajmniej wersja z 2gb). Poza tym, Note 3 ma znacznie lepsze wsparcie od One M8 - sam go posiadam i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej :).

@top

Osobiście rozejrzałbym się za Nexusem 5, który jest czasem 2 razy tańszy od konkurencji, przy czym oferuje tyle samo (ten sam procesor, identyczna rozdzielczość). Tragedią jest z czip muzyczny i brak slotu kart SD, lecz wynagradza to najnowszym Androidem.

Opublikowano

Ja przedwczoraj kupilem galaxy s5. Mialem podobny dylemat co ty. Myslalem nad htc one m8 , lg g3  czy tez iphone. Wybralem wlasnie galaxy i nie zaluje .  

 

Ma  super wyswietlacz , ladne kolory i co najwazniejsze robi na prawde swietne zdjecia. Robi swietnej jakosci nawet podczas jazdy samochodem.  Nie jest tez za duzy  i mozna go trzymac jedna reka i pisac smsy tez da rade jedna reka. Reszta telefonow z gorej polki byla dla mnie za duza a ten jest w sam raz. Dodatkowo jest wodoodporny niby nie bede go wrzucac do wody i z nim plywac ale  zawsze jakas ochrona gdyby znajomi wrzucili cie do wody.

 

Goraco polecam ten telefon. Jedyna jego wada to glosnik (wg mnie  nie jest za specjalny ale ujdzie, ja i tak nie slucham muzyki bez sluchawek )

 

Opisze ci w skrocie czemu mozna odrzucic pozostale telefony :

-lg g3 ( szeroki telefon , nie potrzbny ultra hd ktory zuzywa duzo energi , i firma lg to lipa wedlug mnie )

- htc m8  ( troche placi sie za marke . Slabszy parametrami od konkurencji  ale z dobrymi glosnikami )

- iphon s5 ( maly ekran , duza cena , i zamkniety system )

u1lc.png
Opublikowano

Sgs5- płacisz za markę, gadżety typu pomiar tętna i tryb szarości. Tylko 2GB ram!

                           

Opublikowano

 

 

Ma  super wyswietlacz , ladne kolory

Czerń w tym telefonie to jedynie ładny kolor, proszę: 

http://www.phonearena.com/reviews/Screen-comparison-G3-vs-Xperia-Z2-vs-Galaxy-S5-vs-One-M8-vs-iPhone-5s_id3747/page/2

Lekko zescrollować i obejrzeć wszystkie zdjęcia z galerii, tylko na s5 zombie tygrys. :)

 

 

 i firma lg to lipa

super i tu moje czytanie się kończy, typowy post do kosza. 

 

 

Osobiście rozejrzałbym się za Nexusem 5, który jest czasem 2 razy tańszy od konkurencji, przy czym oferuje tyle samo (ten sam procesor, identyczna rozdzielczość). Tragedią jest z czip muzyczny i brak slotu kart SD, lecz wynagradza to najnowszym Androidem.

 

N5 nie brałem pod uwagę bo to jednak inna półka cenowa, sam mam N5 więc mogę polecić jeżeli zdecydujesz się na coś tańszego o minimalnie gorszych parametrach, chociaż N5 wygląda nie ciekawie to mnie właśnie urzekł prostotą :) a jeżeli błyszczący plastik na tyle obudowy Ci nie przeszkadza to bierz G2, świetny telefon. 

 

 

 

nie rozumiem, co ma to wspólnego z tematem... Może jestem za głupi, żeby zrozumieć? Albo dałeś się ponieść emocjom?

Chodzi o to że autor posta wrzuca byle gówno do tematu żeby nabić post i wyjść, a z minecraftem chodziło o to że ma w tym dziale najwięcej postów. 

 

 

 

Poza tym, Note 3 ma znacznie lepsze wsparcie od One M8

 

Potwierdzenie? Nie. Note 3 ma lepsze wsparcie? Przecież Samsung nie podał nawet listy telefonów które dostaną aktualizacje do Androida L.  

 

 

 

  • One (M8) - do 90 dni po opublikowaniu kodu źródłowego przez Google
    One (M7) - do 90 dni po opublikowaniu kodu źródłowego przez Google
     
     

 

lownfast

Opublikowano

Jiayu G4s/g5s cena o wiele niższa, a wydajność większa lub na takim samym poziomie

Hahaha niezły dżołk G5s jto słabizny ...

 

 

Jak miał bym brać telefon do takiej ceny to brałbym jeden z tych :

 

Nexus 5

 

SONY XPERIA Z2

 

SONY XPERIA Z ULTRA

 

 

 

 

HTC z serii One  , i LG z seri G   mają słabe baterie ... bardzo krótko trzymają i to działa na ich niekorzyść. 

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...