Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BOL Najlepsza postać do carry game - byle nie dostać bana


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie. Jaka jest najlepsza postać do carrowania gier na BOLu na VIP, ale tak, aby szansa na bana była bardzo nikła?

Piszcie, pozdrawiam, polecą like. :)

123

Opublikowano

Jak dla mnie vayne jest bardzo łatwa do carrowania

Oto skrypty które ci w tym pomogą :)

http://botoflegends.com/forum/topic/18939-sowshadow-vayne-the-mighty-hunter-v340-14714/ - Wbudowane lasthity,laneclear itp

http://botoflegends.com/forum/topic/21736-ezevade-yomies-evade-script-now-with-smoothfast-evade-modes-updated-721/ - Unikanie skillshotow VIP

http://botoflegends.com/forum/topic/1685-vaynes-mighty-assistant/ - Auto E

http://botoflegends.com/forum/topic/25615-script-skinhax-cycle-through-skins-in-game/ Zmienianie skina w grze! :D pod przyciskiem 0 z prawej strony klawiatury NUM

 

Co ja sie tak rozpisuje ;-;

U mad m8?

Opublikowano
 

Jak dla mnie vayne jest bardzo łatwa do carrowania

Oto skrypty które ci w tym pomogą  :)

http://botoflegends.com/forum/topic/18939-sowshadow-vayne-the-mighty-hunter-v340-14714/ - Wbudowane lasthity,laneclear itp

http://botoflegends.com/forum/topic/21736-ezevade-yomies-evade-script-now-with-smoothfast-evade-modes-updated-721/ - Unikanie skillshotow VIP

http://botoflegends.com/forum/topic/1685-vaynes-mighty-assistant/ - Auto E

http://botoflegends.com/forum/topic/25615-script-skinhax-cycle-through-skins-in-game/ Zmienianie skina w grze!  :D pod przyciskiem 0 z prawej strony klawiatury NUM

 

Co ja sie tak rozpisuje ;-;

Cokolwiek, ale nie ADC, bo wolę nie polegać na randomowym supporcie.

 

Yasuo  ;)

Yasuo serio jest aż tak potężny na jakimś tam skrypcie? Dorównuje Katarinie czy raczej ona tak czy owak owni najbardziej?

 

Ja tam sie malo znam, ale ponoc bez exploitow nie masz szans na bana. E z plecow :D Wszystkie assasiny z mida, Katariny, Yasuo  :)

  • Nawet jak będę grał Katariną i robił combo tak mega szybko i niszczył wszystkich w grze, to nie dostanę za to bana?

123

Opublikowano

Polecam Yasuo (dat yasuo)  i katarina (sinster blade) tymi skryptami rozjebiesz grę  ale na yasuo lecą bany na rankedach wiec mała szansa że nim pograsz dlatego możesz jeszcze brać syndrę orianne .  I chociaż nikt ci tego nie powie mordekaiser też fajne się sprawdza nawet na tym wbudowanym jakbyś chciał  jakieś info to na pw:tibon123 
Te wszystkie skrypty są dla free .

Opublikowano

Ryze

Orianna

Syndra

Cassiopeia

Kata

 

DatYasuo słabe brak update od wieków ;s

I wbijasz się jak j****y rambo bo przecież jesteś yasuo i masz bola :D

Opublikowano

Najbardziej chyba kusi mnie ta kata, bo nie raz widziałem, co potrafi zrobić na BOLu i jest to wręcz chore ;d

  • Jaki jest waszym zdaniem najlepszy skrypt do katy dla VIPa?

 

PS

Myślę sobie jeszcze o Ryze, używam tego skrypta od Marcolyego, ale nie widzę za bardzo, czemu miałby Ryze być aż tak potężny.

Co niby on takiego mega robi? W porównaniu do katy, która skacze w ułamkach sekundy po wszystkich w tf?

123

Opublikowano

Najbardziej chyba kusi mnie ta kata, bo nie raz widziałem, co potrafi zrobić na BOLu i jest to wręcz chore ;d

  • Jaki jest waszym zdaniem najlepszy skrypt do katy dla VIPa?

 

PS

Myślę sobie jeszcze o Ryze, używam tego skrypta od Marcolyego, ale nie widzę za bardzo, czemu miałby Ryze być aż tak potężny.

Co niby on takiego mega robi? W porównaniu do katy, która skacze w ułamkach sekundy po wszystkich w tf?

Śmiechłem mocno xD

Kata nie ma vip skryptów.

Opublikowano

Śmiechłem mocno xD

Kata nie ma vip skryptów.

Nie twierdzę, że twój skrypt jest jakiś zły, tylko co on takiego op daje w tf?

123

Opublikowano

Nie twierdzę, że twój skrypt jest jakiś zły, tylko co on takiego op daje w tf?

Wiesz jak gra się Ryzem?  o.O Mam wrażenie że nie, skoro nie wiesz czemu Ryze jest z*******y z BoL'em..

Opublikowano

Nie twierdzę, że twój skrypt jest jakiś zły, tylko co on takiego op daje w tf?

 

Nak... spellami jak szalony, pół sekundy(koreański challenger) szybciej niż Ty.  Robi long albo smart combo i tyle.

f1a327ea2f.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...