Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Zgliszcza Shinsoo - Nowe Expowisko (Visteria)


HeniekLopata

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chce wam zaprezentować zmodyfikowane Shinsoo.


Shinsoo zostało zmodyfikowane w celu uzupełnienia luki fabularnej.


Ostatecznie robimy z Shinsoo expowisko od 50 Lv


 



 


Wykonanie wiem, że świetne nie jest, ale improwizowałem.


U nas na serwerze są dwa królestwa, więc szkoda byłoby marnować taką dobrą mapę.


24b5car.jpg

Opublikowano

Fajnie to wygląda, o wiele lepiej niż te Atreyowskie mapki ;-)

Czekam na więcej map z Waszej strony i na serwer, bo z pewnością zawitam.

621031404210882313241.png


Opublikowano

Fajnie to wygląda, o wiele lepiej niż te Atreyowskie mapki ;-)

Czekam na więcej map z Waszej strony i na serwer, bo z pewnością zawitam.

Map będzie sporo, bo teraz całymi dniami się tym zajmuje.

Cieszy mnie to, że mapa spodobała się twojej osobie.

Myślę, że jak dodamy te trupy, metiny i kostuche to mapa nabierze większego uroku.

 

Na sam serwer oczywiście zapraszamy i dziękuje za chęci zaufania naszej ekipie.

 

Ps. Jeżeli chcecie możecie podsyłać mi projekty map (chociażby w paincie narysowane) i pomysły.

Ja z chęcią stworze mapy z dedykacją dla was :)

24b5car.jpg

Opublikowano

Super mapy :)
Mapper wykonał kawał dobrej roboty, jak z resztą widać ostatnio po teamie Visterii.
Polecam, i pozdrawiam

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

Brawo! Brawo Matesh! Tyle lat robienia map i wreszcie nauczyłeś się edytować podstawowe mapy królestw i ustawiać na nich modele, GRATULACJE!!

Opublikowano

Brawo! Brawo Matesh! Tyle lat robienia map i wreszcie nauczyłeś się edytować podstawowe mapy królestw i ustawiać na nich modele, GRATULACJE!!

Nim tego dokonałem musiałem się motywować 500 razy filmem "Jesteś Zwycięzcą".

 

 

No No Matesh very nice job odwaliles kawal dobrej roboty coz moge powiedziec rób to dalej :D

Skończę przy tym serwerze i przekaże swoją wiedzę wszystkim.

To nie dla mnie na dłuższą metę.

 

 

Super mapy :)

Mapper wykonał kawał dobrej roboty, jak z resztą widać ostatnio po teamie Visterii.

Polecam, i pozdrawiam

Dzięki za opinie i gratuluje rangi!

 

Jutro może też wam coś pokaże.

Ewentualnie wrzucę do downloadu.

24b5car.jpg

Opublikowano

Bardzo Fajna Mapa Jak i serwer POLECAM ARTUR ŻMIJEWSKI 

Dziękuje za opinie.

Nie wiem tylko po co to imię i nazwisko.

 

 

Matesh kazał mi przyjść i napisać pozytywny komentarz więc piszę, że fajne

 

Matesh kazał mi przyjść i napisać pozytywny komentarz więc piszę, że fajne

Nie kazał, tylko wysłał linka na TS.

Ja nie mam swoich ludzi na posyłki, bo ja szanuje ludzi i nie jestem jakiś obłudny.

 

Tak czy siak dzięki wielkie za komentarz.

Bardzo mnie to cieszy, że ekipie z tak dopracowanego serwera podobają się moje mapy.

 

 

Mapa bardzo dobra serwer polecam i zachęcam do zaczęcia gry gdy serwer wystartuje /pornolek

 

Fajna mapka super wygląda polecam.

Dziękuje za opinie.

Może jest coś co chcielibyście zmienić?

24b5car.jpg

Opublikowano

Widziałam w grze i muszę przyznać, że bardzo fajnie wygląda. Oby tak dalej ^_^

Opublikowano

Nie kazał, tylko wysłał linka na TS.

Ja nie mam swoich ludzi na posyłki, bo ja szanuje ludzi i nie jestem jakiś obłudny.

Matesh kazałeś mi napisać pozytywny komentarz!.

 

@topic

Mapa fajna.

74030824808684612346.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

fajnie wszystko wyglada szkoda ze tylko za moje pieniadze sie tak dobrze bawicie strona interface wszystko ukradli i gadaja ze maja prawa do tego a jak poprosilem o dowod wplaty lub jakies potwierdzenie to ze nie maja czasu. Ludzie nie dajcie sie bo linki wstawie oni sie nadaja  1 normalny technik by zobaczyl jak oni pisza wgl questy lub cos takiego to by sie za glowe zlapal , ale wielki mateusz odpowie za  ukradniecie paru rzeczy . bo ten wielki sponsor true jak uslyszal ze mial oddac 1300zl to naprawde chyba dla niego wielkie pieniadze , udaje ze ma jakis prawnikow jaja jak berety a za niedlugo wstawie linki z rozmawami z nim za co mial oddac i porownacie sami czy nie ukradl tych rzeczy ktore wynikaja z tych rozmow

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...