Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka pytań dotyczących serwerów prywatnych.


turbocheat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po pierwsze jakie są prywatne serwery?

Po drugie czym one się różnią od serwera globalnego? W sensie że łatwiej wbić kolejne ligi czy jak? Darmowe skiny?

 

kirito_signature_final_by_trayylolz-d6jp

Opublikowano

Z tego co mi wiadomo, nie istnieją jako takie serwery prywatne. Ktoś tam kiedyś miał coś robić, ale nie ma publicznie dostępnych.

Jedyne co, to globale + PBE. 

Pbe różni się tym, że jest tam wszystko wcześniej, co jakiś czas dostajesz RP, IP, wbijasz tylko dywizję. 

Wszystko tańsze etc. 

­

809131449509880369478.gif
Opublikowano

Jedyny serwer prywatny lola to PBE oficjalny serwer testowy od Riotu. Wpuszczają tam updata o wiele wcześniej niż na globala, żeby zobaczyć czy na prawdę to się opłaca.

Jest jeszcze lolgarena ale o tym nic nie wiem, jakiś azjatycki serwer czy coś takiego.

Opublikowano

jak dostać się na pbe? próbowałem się zarejestrować, ale przenosi mnie od razu do forum

47yhn8.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

na chuj sie patrzysz konfiturko?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Z tego co mi wiadomo, nie istnieją jako takie serwery prywatne. Ktoś tam kiedyś miał coś robić, ale nie ma publicznie dostępnych.

Jedyne co, to globale + PBE. 

Pbe różni się tym, że jest tam wszystko wcześniej, co jakiś czas dostajesz RP, IP, wbijasz tylko dywizję. 

Wszystko tańsze etc. 

Warto jeszcze dodać, że jest tam ping na poziomie serwera North America.

6434527732.png76561198021029824.png

 

 

 

 

Opublikowano

Z tego co mi wiadomo, nie istnieją jako takie serwery prywatne. Ktoś tam kiedyś miał coś robić, ale nie ma publicznie dostępnych.

Jedyne co, to globale + PBE. 

Pbe różni się tym, że jest tam wszystko wcześniej, co jakiś czas dostajesz RP, IP, wbijasz tylko dywizję. 

Wszystko tańsze etc. 

No i tyle mi wystarczy. Temat do zamknięcia.

kirito_signature_final_by_trayylolz-d6jp

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...