Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nazwy, symbole i wyjaśnienie.


Ɲestlee

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć. Mógłby ktoś mi wytłumaczyć która karta jest która? Która to iMotm, Tots i czy są jakieś inne? Wiem tyle że są InFormy. Sam mam zielone karty ale za nic nie wiem jak to nazwać ;d Chodzi mi głównie o kolory. Jeśli ktoś byłby na tyle miły to proszę o wytłumaczenie.

 4043121350.png

Opublikowano

Tots- team of the season - niebieska

iMotm- man of the match - pomarańczowa i zielona

Inform - (team of the week) -TOTW

Złoto czarna

Srebrno czarna

Brazowo czarna

Facking phone E.E

Opublikowano

Tak toty- team of the year.. Np niebieski Ronaldo itp.. Czyli najlepsi gracze z tego roku..

Opublikowano

Tots- team of the season - niebieska

iMotm- man of the match - pomarańczowa i zielona

Inform - (team of the week) -TOTW

Zielono czarna

Srebrno czarna

Brazowo czarna

Złoto czarny chyba miałeś na myśli.

 

Jest jeszcze niebiesko - czerwona - Record Breaker, w tej Fifie ma ją tylko Klose, dostał ją za pobicie rekordu bramek na MŚ.

OIE6isU.png

 

Opublikowano

Tak też myślałem bo dziś grałem z kolesiem co miał full zielono niebieski skład z kolorowym klosem ;p Skąd ludzie mają na to kasę;/

 4043121350.png

Opublikowano

TOTY - całe niebieskie

TOTS - niebiesko-żółte

Tak dla wyjaśnienia. ;)

TOTS - albo niebiesko-żółte, albo niebiesko-srebrne, albo niebiesko-brązowe.

OIE6isU.png

 

Opublikowano

Ciężko się w tym połapać ale damy radę :D A pomarańczowe karty skąd można dopaść? I sa lepsze od niebiesko złotych?

 4043121350.png

Opublikowano

TOTS - albo niebiesko-żółte, albo niebiesko-srebrne, albo niebiesko-brązowe.

 

Fakt, sory. Chodziło mi o złote karty. ;)

Ciężko się w tym połapać ale damy radę :D A pomarańczowe karty skąd można dopaść? I sa lepsze od niebiesko złotych?

 

Pomarańczowe to MOTM - Man of the match, dostaje się je za dobry mecz. :> Raczej nie są lepsze od TOTS'ów.

Opublikowano

Złoto czarny chyba miałeś na myśli.

 

Jest jeszcze niebiesko - czerwona - Record Breaker, w tej Fifie ma ją tylko Klose, dostał ją za pobicie rekordu bramek na MŚ.

 

Ehhhh wina phona... Sry za faile :|

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...