Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak nazywa się program pozwalający na użycie więcej niż 5 skryptów na free bolu?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wyżej. @NothemaN udostępnił go w paczce ale temat usunięty a chciałem przetestować. Jeżeli ktoś ma to prosze o link do tematu z programem na forum bola.

Opublikowano

Jak wyżej. @NothemaN udostępnił go w paczce ale temat usunięty a chciałem przetestować. Jeżeli ktoś ma to prosze o link do tematu z programem na forum bola.

 

 

Był to EnforceVIP. Ale już nie działa. Teraz leć zarabiać 30zł na BoL VIP ;)

Dawniej Mounthains... :/

Opublikowano

Był to EnforceVIP. Ale już nie działa. Teraz leć zarabiać 30zł na BoL VIP ;)

Nie nie nie, jestem na bieżąco z Enforce. Po prostu @NothemaN zrobił wczoraj/przedwczoraj paczke skryptów dla free userów do której dołączył taki programik wraz z linkiem do niego na forum bola. Nie potrafie po prostu go znaleźć dlatego pytam. Zaznaczam jeszcze raz, że ten program nie miał nic wspólnego z efv. Mam vipa, ale chciałem to sprawdzić bo to daje dość wiele możliwości. Pozdrawiam

 

Opublikowano

Nie nie nie, jestem na bieżąco z Enforce. Po prostu @NothemaN zrobił wczoraj/przedwczoraj paczke skryptów dla free userów do której dołączył taki programik wraz z linkiem do niego na forum bola. Nie potrafie po prostu go znaleźć dlatego pytam. Zaznaczam jeszcze raz, że ten program nie miał nic wspólnego z efv. Mam vipa, ale chciałem to sprawdzić bo to daje dość wiele możliwości. Pozdrawiam

 

All in One

na pewno o to ci chodzi

ASUS SABERTOOTH 990FX R2.0

AMD FX-8320E EIGHT CORE 3.5GHZ

SAPPHIRE RADEON 7850 HD

CRUCIAL BALLISTIX ELITE 2x8 GB DDR4

WINDOWS 7 ULTIMATE 64BIT

Opublikowano

botoflegends.com/forum/topic/26928-tool-script-manager-free-users/

Nie ma za co

Jak masz jakies pytania to pisz

SERWER : Avalon

Nick : SenseiiKakashi

LVL : 62 Rośnie

Job : 57

SP : Ranger 30 +1, Sin 29 + 2 , Destro 39 +5, wk 29 +4 ( rośnie )

 

 

Szukam ludzi do dropienia piórek w pt i do pts 2

Opublikowano

Script manager Wpisz w google script manager bol Wybierz nie ten od sidy ale ten 2. Bedzie nam napisane cos ze dla free Nie ma za co Ew pisz pw to pomoge Edit - beke mam z Was xD. Po co sie wypowiadacie jak nie wiecie o co chodzi

Właśnie tak, dziękuje kolego. Za godzinke wracam i tego poszukam, w razie problemów odezwe sie na pw :)

Opublikowano

Właśnie tak, dziękuje kolego. Za godzinke wracam i tego poszukam, w razie problemów odezwe sie na pw :)

botoflegends.com/forum/topic/26928-tool-script-manager-free-users/

Tutaj masz dokladny link. Jak bys mial problem z uzyciem to pw. Albo moge ci wyslac paczke ktora on tam udostepnil (ma tam skrypty do all postaci + program)

SERWER : Avalon

Nick : SenseiiKakashi

LVL : 62 Rośnie

Job : 57

SP : Ranger 30 +1, Sin 29 + 2 , Destro 39 +5, wk 29 +4 ( rośnie )

 

 

Szukam ludzi do dropienia piórek w pt i do pts 2

Opublikowano

Jak działa ten prprogram?

Dzięki niemu nie masz ograniczenia do custom 5 skryptów na free bolu.

Opublikowano

ograniczenie jest dalej, poprostu pozwala w czasie zmienić sobie skrypty i w zasadzie robi to co ewentualnie trzeba byłoby robić ręcznie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...