Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kogo kopic? Zabuze czy poczekać do 60lv i gaare?


met4xaa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poczekaj lepiej na kakashiego, a papierki mozesz zdobyc za "check in", "daily task" lub "treasure map", proponuje kakashiego poniewaz jesli nie masz vip4 to nie mozesz przerobic itachiego a kakashiego na vip0 nawet mozesz przerobic w "ninja club" 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Co z tego, że nie może przerobić Itachiego? Ja biegam z Asumą póki nie wbije 80lv. Itachi nawet bez upgrade'a jest lepszy niż kakashi :)

Opublikowano

Co z tego, że nie może przerobić Itachiego? Ja biegam z Asumą póki nie wbije 80lv. Itachi nawet bez upgrade'a jest lepszy niż kakashi :)

Tutaj zależy wszystko od team compu. (btw nie opłaca się wydawać souli na postacie typu asuma [lepiej pozbierać i wymienić fioletowe na goldy i kupic sobie np kisame dozbierać na kokan)

 

@ imo jeśli nie chcesz wydawać pieniądze na vip.4  lepiej sobie wziąć na początek kakashiego potem w miarę możliwości zbierać na itachiego (polecam robić daily taski,treasure mapy i check in'y).

DR5ChPt.png

Opublikowano

Tutaj zależy wszystko od team compu. (btw nie opłaca się wydawać souli na postacie typu asuma [lepiej pozbierać i wymienić fioletowe na goldy i kupic sobie np kisame dozbierać na kokan)

 

 

Mam vip1 więc janken na Asumę to 5 minut roboty :)  tak samo nie opłaca się wymieniać purple na gold soule - przeliczając koszta bardziej się opłaca robić gold janken.

 

Dla tych co nie wiedzą, vip1 umożliwia advanced janken ^^

Opublikowano

Mam vip1 więc janken na Asumę to 5 minut roboty :)  tak samo nie opłaca się wymieniać purple na gold soule - przeliczając koszta bardziej się opłaca robić gold janken.

 

Dla tych co nie wiedzą, vip1 umożliwia advanced janken ^^

Wiadomo że tak ale nie od razu możesz robić golden jankeny.

 

Co do zbierania to zobaczysz na 90-tym lvl'u po ile trzeba souli na postacie (sam aktualnie zbieram na karin-1500souli)

 

@proofy zbiera się z:  daily tasków , checki in'ów, treasure mapów .

DR5ChPt.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...