Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy podoba wam się taki styl: dropu, gildii? + Jakie pluginy jeszcze?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako że jestem nowy w javie i pomaga mi mój kumpel z klasy który siedzi w minecrafcie więc pluginy nie są w 100% moje, ja się na razie tylko uczę (dropy nie pisał ani on ani ja, ja tylko przerobiłem!). Teraz pytania do was?

 

1. Wolicie drop na chacie czy w menu jak u nas?

http://scr.hu/18e1/fzhxx

2. Zmienić kolorystykę gildii?
 

http://scr.hu/18e1/540bl

3. Jakie pluginy dodać/zlecić napisanie żeby lepiej się wam grało?
 

http://scr.hu/18e1/295ki

Z góry dziękuje i nie oceniajcie w 1. pytaniu %% dropu tylko ocenijcie kolorystykę, czytelność itd.

MPC Love<3

Opublikowano

Dropu nie zmieniaj, dodaj może coś na mocniejsze moby?

Posty: 100|200|300|400|500|600|700|800|900|1000 Mission Complete! xD  :P

76561198209779975.png

Opublikowano

Trzcionka mi się podoba, zmniejsz lot (lekko) oraz dodaj plugin FalseBook znany pod nazwą CraftBook.

sygna.jpg

Opublikowano

@2up

Korzystałem tylko z jego kodu przy sojuszach ale nie jest w 100% taki sam, mój kolega twierdzi że jego gildię nie będą w pełni działać wydajnie.

MPC Love<3

Opublikowano

@#xXBlakeyzXx# Wiem gdyż potrafię dekompilować pluginy :)

Backdoora w sojuszach nie było (sprawdzały 3 osoby)

 

@Edit
Co wolicie? Stoniarki czy komendę /kop?

Stoniarka to wiadomo, a komenda kop wprowadzała by dwa tryby kilofa, pierwszy który pozwalałby na normalne niszczenie stona, a drugi który powodowałby niezniszczalność stona. Czyli kopiemy w nieskończoność. Jak myślicie co bardziej by się przyjeło?

MPC Love<3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...