Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbardziej pojebany bug w historii lola


Alex Mercer

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie ;)

 

Wczoraj nakurwiałem sobie mecza w SR jako Vladimir i miałem dość znany bug z ikonką postaci... tzn. na mapie i w lewym dolnym rogu ekranu zamiast takowej ikonki miałem niebieski pole. Kliknąłem na nie, by zobaczyć szczegółowe statystyki. W statystykach też jest miejsce na ikonkę ale tam nie było nawet tego pola tylko..... Co tu pierdzielić paczcie sami :

 

 

http://zapodaj.net/f26c549e44556.bmp.html

 

Padłem leże i nie wstaje xD

 

 

Wam też się kiedyś zdarzyło coś takiego ? Kuuurwa  ten obrazek w statystykach nawet nie ma takiej tekstury w grze xD

3d10a40e96e20.png

Opublikowano

To pewnie Annie 2. Też miałem takiego buga jak grałem z Miszczu, bug był z avatarem, że go nie było tylko niebieskie tło . Co do C to nie wiedziałem bo nie ja grałem tą postacią.

 

@"Annie Bot" ┌༼ຈل͜ຈ༽┐

f1a327ea2f.png

Opublikowano

K***a xD On był od samego początku do końca tej gry. Czasem mam niebieskie tło ale to tam to jebłem jak zobaczyłem czym by nie było xD

To się akurat zdarzyło 1 raz.

3d10a40e96e20.png

Opublikowano

Pewnie Anka. A ten bug się dzieje tak po prostu, czy po jakiejś czynności? Tak z ciekawości pytam.

Mi się może dwa razy tak zdarzyło, bez powodu.

Opublikowano

h4h4h4 lolz czekam, może też będę miał tego buga xaxa ^^

Jeżeli pomogłem to skromnie liczę na lajka  <3


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...