Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

- Gówntyna V - wyhoce z tego guwna!111


FoxOnSky

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć! Wychodzę z gówntyny V, więc tutaj będę zamieszczał moje gry z tego gówna. Dziękuje dobranoc.

 

avatar_215.png?dateline=1388511103

 

MOJE AKTUALNE LP = PROMO TIME!

MOJA AKTUALNA DYWIZJA = Platyna V

ILOŚĆ WYGRANYCH* = 6

ILOŚĆ PRZEGRANYCH* = 0

(*Ilość wygranych i przegranych od chwili założenia tematu)

 

 

[WIN] - (+15LP) - (Lucian - ADC)

 

 

6470614060914841118137.png

 

[OPIS MATCH'U]

 

- Ogólnie Syndra mnie zabijała na ulta, więc napisałem Leonie by zbudowała itemy na shieldy dla mnie, więc #Carry z Leoną. 

- Vayne chyba korzystała z LoLCounter'a, bo picknęła będąc lastpickiem Vayne na Luciana i Leone, więc easy bot.

- Lucian, bo OP

- Jungler u nich ssał, tylko Syndra gankowała im bota a nasz jungler pomagał topowi i midowi.

 

 

------

 

 

[WIN] - (+20LP) - (Jinx - ADC)

 

9900714061016251118137.png

 

 

[OPIS MATCH'U]

 

- Nie wiedziałem co picknąć na Luciana to sobie Jinx wziąłem z nudów, bo tak.

- Grałem duo, bo znajomy mnie prosił

- Lucian na początku był 3/0, ale potem Katarina porąmowała i nagle stał sie 5/5

- Blitzcrank nie trafiał hookami

- Yasuo był słaby

- Mieli full skórek w teamie a i tak przegrali (Śmieszne w c**j)

 

 

------

 

[WIN] - (+20LP) - (Vayne - ADC)

 

2670114062057621118137.png

 

 

[OPIS MATCH'U]

 

- Mieli Fizza, więc się zesrałem bo mnie na Q E zabijał.

- Vayne so stronk

- Wukong pod tanka, więc izi.

 

 

------

 

 

[WIN] - (+20LP) - (Lucian - ADC)

 

 

7493114062087611118137.png

 

 

[OPIS MATCH'U]

 

- Zagrałem Duo ze znajomym, bo wrócił po 2 tygodniowej przerwie to chciał zagrać, więc izi.

- Combo Ult Orianny Ult Leony so OP

- Lucian, bo OP

- Na początku przez kilka minut chyba z 4 minuty wygrywali.

 

 

 

------

 

 

[WIN] - (+17LP) - (Riven - TOP)

 7856514066314241118137.png

 

 

[OPIS MATCH'U]

 

- Lucian dobrze grał, więc bot wygrany

- Riven, bo OP

- I tyle

 

 

------

 

[WIN] - (PROMO- (Fizz - MID)

 

9531214068130901118137.png

 

 

[OPIS MATCH'U]

 

- Fizzem zagrałem, bo mi topa zabrali a nie wiedziałem co picknąć.

- Prawdopodobnie Ryze z darmowym Bolem

- Wbiłem promo, więc luzik

 

 

 

 

 

(Wrzucam każdą grę, nawet przegraną, więc ten post zamieni się niedługo w wielki jeden zbiór moich gier)

(Jeśli spadnę, wbiję Diamonda [impossibru] lub uznam, że nie chce mi się go prowadzić to zamykam temat)

Opublikowano

Dziwne, ze przy takich CC nie kupiła Mikaela.  :huh:

 

Platyna V potrafi być czasami gorsza niż Silver, czy nawet bronz, bo jest pełno boostowanych dzieci.  -.-

 

Powodzenia.

Opublikowano

Dopiero mówiłeś, że z golda nie da się wyjść, a już chcesz wychodzić z platyny. :D

Powodzenia, ładny start, ale zobaczymy jak będzie później.

Opublikowano

Chyba dalej się kupuje pierwsze IE z tego co wiem ;))

 

Czekamy na następne gierki =D

Opublikowano

Y7CTlmT.png

 

Eh... Kolejny ranked, dawno nie grałem rankedów, bo jakoś nie miałem ochoty ale teraz wróciłem i pierwsza gra win.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...