Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Bóg] Postać z dużymi obrażeniami


Xeroth

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szukam fajnego boga, który potrafi duużo "uderzyć". Gram w Smite od dwóch dni xD. Mam na oku Lokiego... bo niewidzialny :)
Jakieś propozycje ? Zależy mi na zabijaniu, tłukłem trochę Ozyrysem na arenach i nawet z*********e mi szło... :D
 

Ps: nie przepadam za strzelającymi, ale mógłbym się przełamać... ;)

Opublikowano

ze strzelajacych to ważka (ah muzen cab), ewentualnie Rama

Opublikowano

ze strzelajacych to ważka (ah muzen cab), ewentualnie Rama

Ah Muzen Cab to król pszczół, lel, a nie jakaś ważka.

 

 

Najlepsza z hunterów jest Artemis. A z assassinów to thanatos.

Opublikowano

Ah Muzen Cab to król pszczół, lel, a nie jakaś ważka.

 

 

Najlepsza z hunterów jest Artemis. A z assassinów to thanatos.

 

Ja to nazywam ważką B)

Opublikowano

Ah Muzen Cab, Cupid, Ao Kuang - potrafią niezły damage wyciągnąć.

Jeżeli mi odpowiadasz, oznacz mnie:

 

@Pattern.

 

Wtedy na pewno odpiszę ;)

 

Opublikowano

Ja osobiście polecam Hun Batza

Potężna małpa z zajebiaszczym ulti na arenkach :)

Hun batzem trzeba umieć grać aby nim wymiatać 

Chcesz abym przeczytał twojego posta dodaj mój nick ;)

 

Szukam pracy­

 

 

9704614430021861204355.png

Opublikowano

Każdą postacią trzea umieć grać aby wymiatac :<

Nie ma takiej postaci uniwersalnej, że nie wiadomo jak grasz i tak będziesz pro.

Poza tym tutaj chodzi o postacie z dużym dmg, a Hun Batz takowy posiada.

Opublikowano

Czy Assasyni np. Loki(który mi aktualnie najbardziej podchodzi), chodzą w jungle ?

Opublikowano

Ah Muzen Cab to król pszczół, lel, a nie jakaś ważka.

 

 

Najlepsza z hunterów jest Artemis. A z assassinów to thanatos.

Jeżeli uważasz ,że Artemis jest najlepsza to się mylisz, każdy adc jest z*******y, ale jeżeli chodzi o dmg najlepszy jest Ullr ktory przy dobrym buildzie sieka po 1200 :3

Opublikowano

Jeżeli uważasz ,że Artemis jest najlepsza to się mylisz, każdy adc jest z*******y, ale jeżeli chodzi o dmg najlepszy jest Ullr ktory przy dobrym buildzie sieka po 1200 :3

Jejku, w jakiej ty dywizji jesteś, niekiedy takie głupoty wypisujesz.

 

 

Każdy adc jeśli jest nafeedowany tyle sieka, co to za problem. Artemis jest najlepszym hunterem, ze względu na passywkę i skille, spytaj kogoś w platynce to, to samo Ci napiszę.. Nie zauważyłeś, że Artemis jeśli nie jest zbanowana to zawsze ktoś ją pickuje? A Ullr za często to ja nie widuje.

Opublikowano

Serqet duży DoT + przyczajony skorpion :P

Hel może trochę mniejszy dmg (ale też niezły) + op heal

Ao Kuang mega dmg

Rama też nie najgorszy

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...