Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Płyta główna ASROCK G41C-VS GRATIS ZASILACZ + PROCESOR! TANIO!


Jamnik007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Płyta główna ASrock G41C-VS + Procesor Intel Celeron Dual Core E3400 + Zasilacz 420W No Name + Kabel zasilający do komputera.
Metoda kontaktu: Pytanie do sprzedającego allegro / email:[email protected] / skype: incore0000
Opis rzeczy:

 

Link do aukcjii allegro:

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=4445844168

 

 

Przedmiotem oferty jest:



Płyta główna: ASrock G41C-VS z maskownicą.

+

Gratis:

Procesor: Intel Celeron E3400

Zasilacz: LPK2-253E 3*SATA 420W

+

Przewód zasilający do komputera





Gratis nie ma JAKIEGOKOLWIEK wpływu na cenę!





Na tym zestawie pracowałem kilka ładnych lat. Niby zasilacz no name, ale trzymał tego celerona podkręconego z 2.6Ghz na 3.2 Ghz bez problemu. Oddaje sprzęt tanio, bo leży sobie i sie kurzy. Służył mi kilka ładnych lat, kiedyś kosztował niezłą kase. Nigdy nie było z nim żadnych problemów. Wszystko w 100% sprawne do dnia dzisiejszego!



Parametry płyty głównej na stronie producenta:

http://www.asrock.com/mb/intel/g41c-vs/







Wiem, że będę miał takie pytania więc odpowiadam zawczasu:



TAK! Da sie na tym grać w lola! Z Grafiką G-Force 320 GT (sprzedana) kosztującą ok 50zł, trzymałem stałe 40 fps. Możesz sobie za grosze sprawić komputer do lola i nie tylko.



Da się na nim przeglądać internet bez problemowo. Stary zestaw, ale nadal trzyma poziom. Spokojnie z G-Force 320 GT odpalałem skyrim na średnich.



UWAGA!



Wiem, że niktórzy nie umieją czytać, więc powiem odrazu, że karta graficzna o której pisze wyżej ( G-Force 320 GT ) NIE JEST CZĘŚCIĄ ZESTAWU! ZOSTAŁA JUŻ SPRZEDANA!!!!!







Jak ktoś potrzebuje kompa do internetu/mało wymagających gier za grosze, to to jest aukcja dla niego!

















Nie wysyłam za pobraniem!



Nie wysyłam za granice!



Zpraszam do licytacjii!



Reszta podzespołów z mojego komputera na innych moich aukcjach!

 

 

Link do aukcjii allegro:

http://allegro.pl/show_item.php?item=4445844168

 

Oczekiwana/oferowana cena: Licytacja od 150zł. Kup teraz: 200zł.
Zdjęcia/inne informacje:

 

29pf7kk.jpg

 

 

 

 

1zbxzci.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...