Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Po ładowaniu jara wątek nie działa.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej,

mam taką metodę która ładuję zewnętrznego jara do swojego kodu, tzn. Uruchamiam go "w kodzie"

	public boolean load(URL path, String fileName){
		try {
			URL[] urls = new URL[]{path};
			java.lang.ClassLoader loader = Plugin.class.getClassLoader();
			URLClassLoader cl = new URLClassLoader(urls, loader);
			InputStream is = cl.getResourceAsStream("config.properties");
			if(is == null){
				
			} else {
				Properties prop = new Properties();
				prop.load(is);
				
				String propMain = prop.getProperty("main");
				String propName = prop.getProperty("name");
				
				if(propMain == ""){
					
				} else if(propName == "") {
					
				} else {
					Class<?> loadedClass = Class.forName("ClassAxion.test.Main", true, cl);
					Class<? extends Plugin> pluginClass = loadedClass.asSubclass(Plugin.class);
					Plugin mi = pluginClass.newInstance();
                                        mi.test();
				}
			}
			enableAll();
		} catch(Exception e){
			e.printStackTrace();
			return false;
		}
		return true;
	}

Ta metoda ładuje klasę "ClassAxion.test.Main" i calluje metodę test(); w tej metodzie zrobiłem coś takiego:

new Thread(new Server()).start();

Klasa server jest w tym zew. jarze, wszystko działa lecz cały kod się zatrzymuje...

Opublikowano

Kod wygląda dobrze. Rozumiem, że metoda test się wykonuje. Pokażesz jak wygląda klasa Server?

Klasa serwer "implement runnable" i tam nawet dałem normalnie wyświetlanie na konsoli "test" (w metodzie run()) i usypiam wątek o powiedzmy 2 sec.

 

Chodzi o to że cały kod się tam zatrzymuje, czyli po tym "new Thread [...]" kod się nie wykonuje.. ;\

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...