Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lee Sin - proszę o napisaniu mi porad jak nim grać w jungli


Sevill

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zaczynam od strony Blue od reda, następnie Wraithy > Blue i gang na topa/mida. Ew mógłbym grać bardziej agresywnie tj. robię blue i idę do ich reda i czekam na przeciwnego junglera. Potem jakoś to już leci. Czyszczę swoją junglę, grając bardziej agresywnie przeciwnego junglera. W między czasie gangujemy linie, Lee ma takie ułatwienia, że ma dasha podwójnego + slowa dobry do gangów.

 

Od strony Purple team gram podobnie > zaczynam z blue i proszę o zwardowanie mojego reda > wilki > idę na reda i ganguja topa/mida robię counter ganga z topa z reguły. Czyszczisz junglę oraz gangujesz najpotrzebniejsze linie.

 

Staraj się pamiętać o ważnych rzeczach takich jak:

- insec - Q+Q w przeciwnego carry/ ward jump za niego oraz kopniak do naszego teamu ew, Q+Q kopniak w carry przeciwnego oraz szybki flash powoduje, że leci do naszych. Jeśli zrobisz to za wolno poleci do przodu.

- wardy, na lee opłaca się kupować sighstone dodatkowa kontrola mapy oraz jakiś escape.

- Taki mały tips do junglowania aby mieć w opiece dragony/barony. Q+Smite+Q.

- A i nie robimy na nim latarni tylko lizarda.

 

Masterki mam 21/9 albo 15/15

 

Runy gram tak z Lee:

Kwintesencje: 3x AD

Czerwone: 9x AD

Żółte: 9xArmor

Niebieskie: 9x odporność na magię.

 

@xkamazutra co ma bot do pomagania? Na lcsach rzadko widzę aby bot pomagał junglerowi, jeśli już to toper albo sami zaczynają.

Co Ci przeszkadza w tym? Każdy wie o co chodzi :D

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Zaczynam od strony Blue od reda, następnie Wraithy > Blue i gang na topa/mida. Ew mógłbym grać bardziej agresywnie tj. robię blue i idę do ich reda i czekam na przeciwnego junglera. Potem jakoś to już leci. Czyszczę swoją junglę, grając bardziej agresywnie przeciwnego junglera. W między czasie gangujemy linie, Lee ma takie ułatwienia, że ma dasha podwójnego + slowa dobry do gangów.

 

Od strony Purple team gram podobnie > zaczynam z blue i proszę o zwardowanie mojego reda > wilki > idę na reda i ganguja topa/mida robię counter ganga z topa z reguły. Czyszczisz junglę oraz gangujesz najpotrzebniejsze linie.

 

Staraj się pamiętać o ważnych rzeczach takich jak:

- insec - Q+Q w przeciwnego carry/ ward jump za niego oraz kopniak do naszego teamu ew, Q+Q kopniak w carry przeciwnego oraz szybki flash powoduje, że leci do naszych. Jeśli zrobisz to za wolno poleci do przodu.

- wardy, na lee opłaca się kupować sighstone dodatkowa kontrola mapy oraz jakiś escape.

- Taki mały tips do junglowania aby mieć w opiece dragony/barony. Q+Smite+Q.

- A i nie robimy na nim latarni tylko lizarda.

 

Masterki mam 21/9 albo 15/15

 

Runy gram tak z Lee:

Kwintesencje: 3x AD

Czerwone: 9x AD

Żółte: 9xArmor

Niebieskie: 9x odporność na magię.

 

Kilka poprawek:

 

1. Gościu, zawsze zaczyna się z tego buffa, z którego pomaga ci bot - szybsza jungla

2. Serio jesteś w diamencie i mówisz "GANGI" zamiast "GANKI"?

 

:v

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...