Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jestem nowym i mam kilka pytań


Lord Kaczor

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie mordeczki nie znam się zbytnio na tej grze i potrzebuje waszej pomocy :D 
Czy może ktoś powiedzieć czy są boty które za nas robią wyścigi/ucieczki i nie są wykrywalne ?
Czy dobrze wybrałem pierwszy samochód : Mitsubishi Eclipse :)

iii czy są mody które ulepszają grafike w grze ?

 

 

 
 


pozdrawiam was :D 

Dziękuje za wszelką pomoc napewno was wynagrodze :)

Opublikowano

Witaj kliklem PageDown ale bot wogóle nie dziala wiesz czemu moze ? SPeedhack i i nne dzialaja :D

Musisz kliknąć i przejechać ucieczkę drużynową.

Opublikowano

Jeśli chodzi o pierwszy samochód to najlepiej scirocco lub nissan s15 na klasę E jak i D, potem na klasę D/C pontiaca gxp, na klasę C/B bmw m3 evo, na klasę A murci/procar, i na S tylko gt3 :)

wagner.jpg

MPC Racing team | MPC Champion | Blue member

Opublikowano

Jak jesteś w lobby tzn. tam gdzie już masz graczy do ucieczki klikasz PageDown i jak ją wygrasz to wtedy działa

 

WAŻNE podczas tejże ucieczki nie możesz używać innych funkcji bota bo może nie zadziałać

Napisałem coś sensownego lub Ci pomogłem?


Zostaw like

Opublikowano

Jak jesteś w lobby tzn. tam gdzie już masz graczy do ucieczki klikasz PageDown i jak ją wygrasz to wtedy działa

 

WAŻNE podczas tejże ucieczki nie możesz używać innych funkcji bota bo może nie zadziałać

E tam, my s kolegą jeździliśmy tak ucieczki z tank modem, speed hackiem, nawet z drunk driver i nam bot nabijal :)

wagner.jpg

MPC Racing team | MPC Champion | Blue member

Opublikowano

E tam, my s kolegą jeździliśmy tak ucieczki z tank modem, speed hackiem, nawet z drunk driver i nam bot nabijal :)

Nie możesz po przejechaniu ucieczki brać udziału w zawodach, bo bot się zatrzyma. Możesz wejść do kryjówki tylko, czy zbierać diamenty do 14.

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Ja jak dałem tanka podczas ucieki nie nie wyłączyłem zanim dojechałem do mety to nie działał tak samo było jak przegraliśmy też nie działał

Napisałem coś sensownego lub Ci pomogłem?


Zostaw like

Opublikowano

Ja jak dałem tanka podczas ucieki nie nie wyłączyłem zanim dojechałem do mety to nie działał tak samo było jak przegraliśmy też nie działał

a to dziwne bo mi nawet z autofinischem zaczął nabijac :D

wagner.jpg

MPC Racing team | MPC Champion | Blue member

Opublikowano

@DO123321 - Dziwne, nie raz tak się buguje, ale po restarcie gry powinno działać. Jest tak ?

TESTERPL11.png

 

 

exLider MPC Racing Team | exWeteran MPC Racing Team | exRedaktor Gier Samochodowych

Opublikowano

Dziękuje wam wszystkim za pomoc ale prosze was jeszcze o jedno czy da na raz sprzedać wszystkie karty z częściami :)

 

 

i naprawde dziękuje wam że jesteście tacy pomocni !  Zrobiliście na mnie miłe wrażenie ! :)

 

aaa limit(like) straciłem ale jak tylko dostane kolejny dostaniecie jeszcze :3

Opublikowano

Chodzi ci o umiejętności? To się da po 10 są też boty sprzedające * oraz ** umiejętności

Czy części tuningowe z magazynu?  To się da po 10 są też boty sprzedające * oraz ** części

Czy części wizualne?  To się da po 1 chyba jest też na to jakiś bot

Napisałem coś sensownego lub Ci pomogłem?


Zostaw like

Opublikowano

Dziękuje wam wszystkim za pomoc ale prosze was jeszcze o jedno czy da na raz sprzedać wszystkie karty z częściami :)

 

 

i naprawde dziękuje wam że jesteście tacy pomocni !  Zrobiliście na mnie miłe wrażenie ! :)

 

aaa limit(like) straciłem ale jak tylko dostane kolejny dostaniecie jeszcze :3

Karty z częściami? Jeśli masz na myśli części tuningu to maksymalnie 10 za jednym razem, bo w przeciwnym wypadku wyskoczy błąd. Kasy za sprzedasz nie dostaniesz za części wizualne, w pozostałych tak ,ale mniej od ceny sklepowej. 

8902314106109971000808.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...