Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile masz lat i jaką dywizję?


MikiQ22

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Tak się zastanawiałem i chciałem wam zadać to pytanie. Bo z tego co zauważyłem to bardzo wiele ludzi na poziomie golda szuka ludzików do teamu +18 chociaż są w goldzie, a w d1 są "dzieciaczki" po 14/15 lat. Proszę o odpowiedzi normalnie, nie miałem pomysłu na ankietę :P. Dla przykładu - Best Riven NA - w tym roku kończy 15 lat :)

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

17, D1/2 btw. Best Riven NA powinien zmienić nick bo przecież przegrał tournament i nie zasługuje żeby nosić ten tytuł :v

Opublikowano

Grałam z d1,ma  lat 16. Grałam z bronzami, lat 20 a flejmili gorzej. Osobiscie siedze w silverze, wieku podawac nie bede :D wole grac z ogarnietym 15-latkiem anizeli z flejmujacym i toksycznym 25-latkiem

787741420213763595569.jpeg

Opublikowano

21 / G II

 

Co do ankiety, możesz stworzyć taką, w której pierwsza rubryka będzie odnośnie wieku, przedziały, np:

10-13

14-16

17-19

20-23

24-30

30-40

40-50+

Natomiast w drugiej rubryce dywizje:
Bronze 1-3

Bronze 4-5

Silver 1-3

Silver 4-5

Gold 1-3

Gold 4-5

Platyna 1-3

Platyna 4-5

Diamond 1-3

Diamond 4-5

Challenger

 

Lub po prostu: Bronze, Silver, Gold, Diamond, Challenger

Opublikowano

15 Platyna 5, gram na poziomie Diamentu 5 ale spadlem i musze od nowa wbijac.

Pomogłem? To dobrze.

Opublikowano

g5 17, zaraz 18

Ostatnio poznalem 15 latka z d1

Wiec to chyba nie ma wiekszego znaczenia.

jest 3/4 lata mlodszy i jest w d1 ale gra od 1 sezonu, ja gram niecaly rok.

Wydaje mi sie ze to wszystko zalezy od kilku czynnikow,  doswiadczenia, znajomosci gry, mechaniki, i cech charakteru jak inteligencja, spryt, refleks. Napewno nie od wieku.

rYD9JSA.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...