Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd łączenia z serwerem


Gość imagusieg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cześć, bawiłem się trochę w questach, diffach i navi. game juz i tak zmieniłem bo nie działało ale dobra to tak btw.

gdy wpisuje np. login i hasło: 

 

abcd

1234

 

to pisze że nieprawidłowe dane, a gdy loguje się na swoje konto jest błąd łączenia z serwerem, - nowe konto nic nie daje.

 

ps: http://prntscr.com/44wjjd

 

pliki kociola, jest jedno ch

Opublikowano

sysser moze? widać, ze ch ci nie odpaliło, daj sys z ch1

Opublikowano

 

syserry masz nieźle zasypane, na pewno brakuje kolumn w tabelach:

Unknown column 'ip' in 'field list'

tyle że wcześniej działało, a teraz bum i. . .

to co mam zrobić?:/

 

tutaj jeszcze po starcie gdy wszystko się załaduje; http://prntscr.com/4597hz

Opublikowano

wgraj na nowo te tabele :P możliwe że ci padły

tyle że to jest gotowa maszyna, plików .tar nie widziałem także.. #newbie

Opublikowano
SpawnMob: SpawnMob: no mob data for vnum 10102

Przez to Ci nie odpala channeli, moby spawnuje poza mapą pewnie i dlatego albo sprawdz czy masz symlink do locale

Opublikowano

i dont know czy o ten folder chodziło, ale z locale nic tam nie ma. :v

 

http://prntscr.com/459hby

 

 

Po co mi ss libów? Wejdź do usr/home/mt2/ch1  czy jak tam masz i zrób mi ss

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...