Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Unturned - co chcielibyście zobaczyć w przyszłości w tej grze?


Marieodeikosdes

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurde gra numer 5 w rankingu steam, coraz bardziej popularna, codziennie się rozwija i coś nowego ma w sobie, a nie ma działu na MPCForum... Będzie miała własny dział ? A i co byście chcieli żeby twórca dodał do tej gry ? Ja bym chciał żeby twórca dodał :
-Możliwość wyciągania strzał z przeciwników
-Bandytów wrogo nastawionych, których bardzo rzadko można spotkać
-NPC neutralnie nastawionych do nas, których również bardzo rzadko spotkać
-Nowe lokacje takie jak: Więzienie, Wielkie miasto, nie takie małe jak są, tylko takie wielkie
-Więcej zwierząt i żeby rzadziej występowały i żeby zombie je atakowały, bo to przecież też mięso
-Większy świat
-Zombie nie stojące jak słupy cały czas, tylko poruszające się swobodnie po całej mapie
-Ocalałych NPC, którzy by byli jak gracze, tylko że to byłby bot
-Gdy mamy pasek głodu, albo pragnienia na 100% to żeby nam życie uciekało powoli, a nie od razu umieramy

Opublikowano

Po pierwsze, jeżeli chcesz dodać jakąś sugestie dot. dodania działu lub co innego to piszesz tutaj : http://www.mpcforum.pl/forum/611-sugestie-dotyczace-forum/ wymagane 150 postów.

Co do drugiego pytania, to chciałbym żeby coś zrobili by tak szybko paliwo się nie traciło trochę wolniej, dodanie neutralnych zwierząt które można oswoić, i co najważniejsze możliwość sterowania samolotu :D.

Opublikowano

Po pierwsze, jeżeli chcesz dodać jakąś sugestie dot. dodania działu lub co innego to piszesz tutaj : http://www.mpcforum.pl/forum/611-sugestie-dotyczace-forum/ wymagane 150 postów.

Co do drugiego pytania, to chciałbym żeby coś zrobili by tak szybko paliwo się nie traciło trochę wolniej, dodanie neutralnych zwierząt które można oswoić, i co najważniejsze możliwość sterowania samolotu :D.

A ja nie mam 150 postów xD

Opublikowano

@2Up

Na aktualnym systemie paliwa możesz przejechać prawie całą mapę :D

 

A, co bym chciał żeby dodali hm..

- Oczywiście większą mapę, bo jak narazie moim zdaniem granie na publicznych serwerach jest bez sensu

- Więcej modeli samochodów, trudniej je znaleźć

- System postaci (aktualnie można mieć tylko 1 postać, chodzi o to że możemy mieć np. 3)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

@2Up

Na aktualnym systemie paliwa możesz przejechać prawie całą mapę :D

 

A, co bym chciał żeby dodali hm..

- Oczywiście większą mapę, bo jak narazie moim zdaniem granie na publicznych serwerach jest bez sensu

- Więcej modeli samochodów, trudniej je znaleźć

- System postaci (aktualnie można mieć tylko 1 postać, chodzi o to że możemy mieć np. 3)

 

Na jakby co to wychodzi wersja 3.0.0 gdzie wszystko to jest bo testowałem :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...