Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Drop z Bossów, Metiny, Teleporty... Proszę o pomoc.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie! Mam pewne pytania na które chciałbym uzyskać odpowiedź. :)

  1. Jak ustawić blokadę teleportu (np. Z M1/Doliny prosto do groty? By do groty dało się tylko po okazaniu przepustki NPC'towi??) bo nie wiem jak się ten teleport usuwa. ;) Oraz mam problem, że gdy tepam z Av1 do Av2 potem z Av2 do Av1 resp postaci jest tak ustawiony, że na teleporcie do Av2 i mnie tepa do Av2 więc stąd również pytanie jak usunąć te teleporty lub je zablokować by nie dało się przez nie tepać, a żeby istniały.
  2. Dlaczego nie mam dropu z S. Lodowej Wiedźmy?? Kombinowałem w różny sposób ale dalej nic. mój mobdrop

    
    Group    EquidosBossX            
    	{                    
    	    Type    limit
    	    mob    1192    
    	    level_limit 75
    	    1    50037    15    100
    	    2    15206    1    45
    	    3    15166    1    45
    	    4    15226    1    45
    	    5    11294    1    25
    	    6    11494    1    25
    	    7    11694    1    25
    	    8    11894    1    25
    	}

    . Dla rippera mam inną grupę a dalej nie ma dropu.

  3. Dlaczego większość bossów pomimo tego, że w porównaniu do np. Rippera są podobnie ustawione pod względem DMG atakow itd. Biją mnie po 1,2,3 mając 113 defa? (0 eq tylko miecz by je dobijać) ??? Jak ustawić poprawnie DMG bossa itd. ??
  4. Jak ustawić by na np. Szkatułkę można było klikać raz/dwa w odstępach np. 30 minut??
  5. Jak ustawić stałe bonusy wierzchowców? :))

Mogą dla was wydawać się to lamerskie pytania no name'a lecz ja się uczę a googlowałem podobne frazy to nic mi nie wyskakiwało :/ Pomożecie? Polecą +'y!!

­graphic.png

Opublikowano

1. Usunąć z npclist te teleporty (sprawdzic kordy).

2. Drop od 75Lv.

3. Wejdź do navicata i przestaw hity,ilość hp itd. ??

4. Musisz napisać pod to quest.

5. Navicat.

 

 

 

Nie ten dział dodatkowo.

5_Przezroczyste.png

 

Jeśli szukasz forum na silniku Invision Power Board,Serwer dedykowanego,czy nawet Strony www pod twój serwer metin2 zapraszam na GG : 47637476

 

 

Opublikowano

1. Usunąć z npclist te teleporty (sprawdzic kordy).

2. Drop od 75Lv.

3. Wejdź do navicata i przestaw hity,ilość hp itd. ??

4. Musisz napisać pod to quest.

5. Navicat.

 

 

 

Nie ten dział dodatkowo.

1. Dzięki.

2. Tyle to i ja wiem, lecz mimo wszystko nie ma dropu.... próbowałem różne przedziały lvlowe, usuwałem nic..

3. Właśnie skopiowałem od Rippera, zrobiłem pod txt wgrałem i dalej po tyle wali.

4. Mhm okej, to nie bedzie trudne w takim razie.

5. Można jaśniej??

Nie ten dział?? To gdzie??

No cholera faktycznie do tutów walnąłem dział...

Dziękuje za przeniesienie :)

­graphic.png

Opublikowano

5. applytype i applyvalue w rekordzie w item_proto odpowiadającym za mounta

Aaa dobra czyli trzeba pieczęć tak zrobić..Kurcze takie proste a ja myślałem, ze trzeba cos specjalnego zrobić. ;x

 Dziekuję ;)

ps. Dlaczego Ripper i Nieb. Śmierć nie waląz  wira? Jak włączyć ten skill? ;d

­graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...