Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Pomysły na serwer Survival + Gildie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, macie jakieś pomysły na survival + Gildie ? 

Mam serwer sv + g gra na nim dziennie 20 osób. Nowi gracze wbijają, ale nie mają zbytnio ochoty zostać. nie wiem czym to może być spowodowane. 

 

 

 

Pozdrawiam

Proszę o uzasadnione odpowiedzi.

Opublikowano

dodaj do pluginu/skryptu nowy typ wojen...

Gdy gildia x wypowie wojnę na arenie gildii x, to przenosi wszystkich graczy, którzy zaakceptowali na arenę wojenna... Gracze z przeciwnych gildii będą się zabijać do liczby killi ustalonej przy wypowiedzeniu wojny.

Opublikowano

dodaj do pluginu/skryptu nowy typ wojen...

Gdy gildia x wypowie wojnę na arenie gildii x, to przenosi wszystkich graczy, którzy zaakceptowali na arenę wojenna... Gracze z przeciwnych gildii będą się zabijać do liczby killi ustalonej przy wypowiedzeniu wojny.

Pomyśle nad tym. Nawet fajny system wojen. Dzięki. 

Opublikowano

Może dodaj pare fajnych budowli na spawn, które by nie odpychały graczy.

Mapa jest akurat fajna. Gracze ją lubią.

Opublikowano

@uukl Może dodaj więcej eventów np OX'a
http://wiki.metin2.pl/index.php/Konkurs_OX

==================== |KAVOGAMING====================
.:.:.:. Jeżeli masz do mnie pytanie ,bądź chcesz mi na coś odpowiedzieć .:.:.:. 
.:.:.:. Wpisz @KaVoGaming ,a odpowiem Ci jak najszybciej potrafię! .:.:.:.  
==================== |KAVOGAMING====================

Opublikowano

Pomyśle nad tym. Nawet fajny system wojen. Dzięki. 

 

Co zrobić, żeby gracze się nie nudzili na serwerze ? Macie jakieś pomysły ?

Jest taka opcja jak "Edytuj", a to co zrobiłeś to jest refesh przed 24h (nawet przed 1h :O)

 

@top.

Na serwer dodaj ochronę początkową lub.. "Coś darmowego" typu koń? Albo jakiś większy konkurs o VIPa, zawsze coś za free przyciąga graczy :)

 

Liczę na like

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Tez szukam fajnych pomysłow pomozcie :D

"Ból to tylko kwestia siły woli , im silniejsza wola tym więcej wytrzymasz!"

 

Pomogłem ? Daj Like'a!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...