Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tekstowy Edytor Expa na pliki Terenzo (game 34k+)


S3R3Q

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie ! :P

 

Znalazłem dla Was edytor expa, z tego co przetłumaczyłem można zmieniać w formacie tekstowym.

 

Macie tutaj link do dl :

http://www.speedyshare.com/B3R55/release-up-by-S3R3Q.zip

 

Oczywiście skan :

https://www.virustotal.com/pl/file/b7c5ab9434f5263bcc7990fcac8ee94aadef775a5dd298c46d60cb8290fdc8df/analysis/1405855414/

Nie wiem jak to działa, tak więc jeśli ktoś rozgryzie o co w tym chodzi, czy faktycznie można zmienić ten exp, prosiłbym o rozwiązanie.

 

Źródło to : epvp

 

<3

 

A no i jeśli komuś się przydało, liczę na lajk ;)

Opublikowano

 

Witajcie ! :P

 

Znalazłem dla Was edytor expa, z tego co przetłumaczyłem można zmieniać w formacie tekstowym.

 

Macie tutaj link do dl :

http://www.speedyshare.com/B3R55/release-up-by-S3R3Q.zip
 

Oczywiście skan :

https://www.virustotal.com/pl/file/b7c5ab9434f5263bcc7990fcac8ee94aadef775a5dd298c46d60cb8290fdc8df/analysis/1405855414/
Nie wiem jak to działa, tak więc jeśli ktoś rozgryzie o co w tym chodzi, czy faktycznie można zmienić ten exp, prosiłbym o rozwiązanie.

 

Źródło to : epvp

 

<3

 

A no i jeśli komuś się przydało, liczę na lajk ;)

 

Po co w ogóle stworzyłeś ten temat?!

Ps. Raport z prośbą o wypierdolenie tego tematu do kosza.

Opublikowano

Po co w ogóle stworzyłeś ten temat?!

Ps. Raport z prośbą o wypierdolenie tego tematu do kosza.

 

Nabijasz sobie posty? Po to jest ten dział, że komuś coś udostępniasz, komuś się to może przydać.

Opublikowano

Nabijasz sobie posty? Po to jest ten dział, że komuś coś udostępniasz, komuś się to może przydać.

Czy zastanowiłeś się dlaczego podkreśliłem Ci na czerwono Twoje słowa? (chyba nie.. :()

 

@topic

Tak jak już mówiłem, temat zbędny, na dodatek nie wiesz jak to "działa".

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...