Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakaś tam strona, może komuś się przyda.


goukan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, robiłem ostatnio komuś stronę na zamówienie. Robiłem wszystko tak jak chciał kropka w kropke. Nic swojego włożyć nie mogłem. Kontakt się urwał, to wstawiam tą stronkę tutaj za darmo. Oczywiście jest ona nie skończona, wyglądem też nie powala (mówiłem zleceniodawcy, ale się uparł przy tych kwadratach).

Brakuje rejestracji, logowania dla użytkowników (chyba że ktoś nie chce). Jakieś tam funkcje są, nie pamiętam już bo dawno to robiłem. Wrzucam może się komuś przyda to coś, choćby do nauki. 

http://localhost/admin - panel admina (root/root). Można dodawać usługi sms (DotPay - można zmienić z mojego skryptu SMS SHOP również dostępny na mpcforum)  z panelu admina.

 

SCREEN

976091405850880887095.jpg

 

853021405850881887095.jpg

 

DEMO

http://mycrafts.amorionski.cba.pl/

PS.

Nawet tego nie oceniajcie wstawiam bo nie mam co z tym zrobić, a MOŻE komuś się przyda?

Osobiście pomagam tylko na PW lub e-mail


-----------------------------------------------------------------


https://github.com/smietanka

Opublikowano

Szata graficzna okropna - wybacz że tak prosto z mostu, ale wygląd to najważniejsza rzecz, w końcu użytkownik Ci do kodu nie będzie zaglądał.

Opublikowano

Mi tego nie musisz mówić. Widzę, że większość użytkowników pisze cokolwiek nie czytając tematu :)

Osobiście pomagam tylko na PW lub e-mail


-----------------------------------------------------------------


https://github.com/smietanka

Opublikowano

Może i wygląd tragiczny, ale jak ktoś nie potrafi tworzyć własnych stron opartych o html to ma tutaj dość rozbudowany szkielet i na dodatek jakiś zarys sklepu sms.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...