-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
McRaul
McRaul
Witam, mam problem z komputerem, a mianowicie od jakiegoś czasu uruchamia się dłużej niż zwykle. Opiszę dokładnie przebieg problemu. Komputer posiadam od ponad roku, działał jak cudo, uruchamiał się po 40 sekundach i gdy pojawił się pulpit był gotowy do pracy. Parę dni temu jak wyłączyłem i włączyłem komputer działo się coś bardzo dziwnego. Uruchamiał się przez 1,5 minuty, po ukazaniu się pulpitu musiałem poczekać drugie tyle aby się dało coś na nim zrobić i jeszcze się ciął, kompozycja Aero nie działała i adresy URL np. ze Skypa otwierały mi się w Wordzie. Od razu:
- Zdefragmentowałem dyski
- wyczyściłem rejstr
- zeskanowałem parę razy komputer dwoma antywirusami
Po przeszukaniu połowy internetu rozwiązałem problem dotyczący otwierania się adresów URL w Wordzie, po przeszukaniu drugiej połowy internetu rozwiązałem problem z kompozycjom Aero i odziwo po tym komputer odzyskał wydajność, lecz problem z długim uruchamianiem się systemu Się nie rozwiązał. Piszę właśnie prośbę o pomoc z tym problemem
Logi:
Farbar Recovery Scan Tool (FRST)
FRST.txt - http://wklej.to/sA92x
Addiction.txt - http://wklej.to/zC3Ox
Shortcut.txt - http://wklej.to/N3xvf
---------------------------------------------------------------
OTL
OTL.txt - http://wklej.to/Birar
Extras.txt - http://wklej.to/ovtFl
8 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.