Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Próba wejścia z platyny do diamentu.


Gość CapthaPL 4Ever

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :D Bede tu zamieszczał moje próby wejścia z platyny do diamentu.

W tej chwili mam lose streak ale postaram sie go przełamać :D

 

1. Ładna gra lecz bot przegrał a top dostał nagle dc i pingu..

 

 

6979214057884041064590.png

 

 

2. W końcu jakiś win mą tajną bronią Xinem :D

 

1048314057909151064590.png

 

3.W early było słabo z olafem którego divowali na 3 lvl i riven która po 10 min roamowala all linie i sie feedowale ale jakoś poszło z gankami na bota i feed adc :D

 

1075714057934921064590.jpg

 

4.Kolejna gierka nocturnem poszedl w early ładny carry z mojej strony. Poprzednią grę przegrałem ale zapomniałem zrobić screena. 50 stack latarnia :D

 

8597214058053991064590.png

 

Opublikowano

Top dostał dc :D + teamfight w wykonaniu cait to byl ult i sie wraca :D

Opublikowano

jak mozna zagrac ponad 600 gier i byc nadal w platynie wtf

@1361622928-U485574.pnggary2345 Może spadał poprzez nieaktywność poza tym, nie każdy gra żeby wygrać lecz po prostu mieć fun ^^

Mam do ciebie pytanie co to za buildy o.O infinity na xina? czy ja o czymś niewiem?:O

Dlaczego chodzisz pod full AD postaciami które powinny być tanky?

xvez_eune_55_6_logo.png

Opublikowano

Lubie być offensive. Składam tanka kiedy jest to potrzebne poza tym jestem nadal w platynie gdyż dopiero od tego sezonu nabrałem jakiego kolwiek skilla ale próbuje coś ze sobą ogarnąć :)

Builda nie zmieniam puki działa. Jeżeli źle  mi sie z  czymś gra to build zmieniam. Nie lubie grać według domyślnego schematu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...