Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Team Fortress 2] Serie Zabójstw i Połyski


avantros997

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam w pierwszym moim poście dotyczącym gry Team Fortress 2. Będzie on poruszał tematy Serii Zabójstw, Połysków i wszystkiego co z nimi związane. Zapraszam do czytania.

 

1. Podział

 

Obecnie istnieją trzy rodzaje serii zabójstw:

 

#1 Podstawowa - Broń na której zaaplikowana została seria zabójstw liczy liczbę osób przez nią zabitych

#2 Wyspecjalizowana - Broń liczy ile osób zostało przez nią zabitych oraz dodaje połysk

#3 Profesjonalna - Broń liczy ile osób zostało przez nią zabitych, dodaje połysk oraz seryjnego zabójce

 

2. Połysk

 

Jak sama nazwa wskazuje, są to dodane do poszczególnych przedmiotów połyski.

 

Istnieje ich 7 rodzajów:

 

- Blask Drużyny

post-1012486-0-53674600-1405781732.jpg

- Hot Rod

post-1012486-0-94435000-1405781723_thumb.jpg

- Manndarynka

post-1012486-0-51232900-1405781726_thumb.jpg

- Nieludzki Narcyz

post-1012486-0-97354800-1405781735_thumb.jpg

- Złośliwa Zieleń

post-1012486-0-61363900-1405781728_thumb.jpg

- Bolesny Szmaragd

post-1012486-0-49340900-1405781718_thumb.jpg

- Perfidna Purpura

post-1012486-0-80942800-1405781734_thumb.jpg

 

3. Seryjny Zabójca

 

Seryjny zabójca to efekt cząsteczkowy wydostający się z oczu osoby posiadającej przedmiot z profesjonalną serią zabójstw. Ukazuje się on przy:

 

#1 Każdym zabójstwie

#2 Na stałe po zabiciu 5 osób w jednym życiu ( Słabe Nasilenie )

#3 Na stałe po zabiciu 10 osób w jednym życiu ( Silne Nasilenie )

 

Istnieje 7 różnych efektów tego typu:

 

- Ogniste Rogi

post-1012486-0-44161800-1405781720_thumb.jpg

- Tornado

post-1012486-0-63337100-1405781733_thumb.jpg
- Spopielacz

post-1012486-0-62888100-1405781725.jpg

- Płomienie

post-1012486-0-70865600-1405781722_thumb.jpg

- Mózgowe Wyładowanie

post-1012486-0-43764000-1405781717.jpg

- Osobliwość

post-1012486-0-77805800-1405781731_thumb.jpg

- Hipno-Płomień

post-1012486-0-15942000-1405781725_thumb.jpg

 

4. Sposoby Uzyskania

 

Istnieje kilka sposobów uzyskania serii zabójstw:

 

- 1 podstawową serie zabójstw dostaje się po ukończeniu MvM na mapie Rottenburg lub Mannhatan

- Kupienie przez rynek społeczności Steam

- Otworzenie skrzynki #83

- Ulepszenie podstawowej serii zabójstw

 

5. Komunikaty

 

Gdy gracz uzyskał serię zabójstw informowane jest to w kilku punktach:

 

- Pasek HUD

- Obszar zabójstw

- Co pięć zabójstw, na ekranie głownym wyskakuje powidomienie wraz z komunikatem typu "God-Like 20"

 

 

Opublikowano

Ja mam snajperkę (podstawową) liczącą zabójstwa :D fajnie się nią gra jak ma się pokazać swojego "skilla" do snipingu :)

Następnym razem pamiętaj, nie jest to miejsce do szpanowania :p

 

PS. Nie ma czym szpanować

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Następnym razem pamiętaj, nie jest to miejsce do szpanowania :P

 

PS. Nie ma czym szpanować

No czasami :P ale jak się wali dużo headów (0% body) to każdy uważa że jesteś dobrym snajperem ;p no chyba że walniesz body to mają spiny i votują na kick/ban.

 

Szpanować się da jak się gra i robi z tego fragmovie (np.Z tego zasłynął FaZe Clan tylko że oni grają w Call of Duty)

Opublikowano

Fajne są te połyski, ale jednak przejście tego nie jest łatwą rzeczą, osobiście próbowałem i doszedłem do bodajże 5 poziomu w 2 godziny i dalej ani rusz.

Opublikowano

a mvm może być zwykłe czy trzeba wydać 0,75 euro na bilecik :)?

Musi być to płatne MvM... Niestety... Lecz jeśli bardziej interesują cie serie zabójstw, to zdecydowanie opłaca się je kupić na rynku społeczności niż wydawać 4.50 euro żeby uzyskać zaledwie 1 serię zabójstw

Fajne są te połyski, ale jednak przejście tego nie jest łatwą rzeczą, osobiście próbowałem i doszedłem do bodajże 5 poziomu w 2 godziny i dalej ani rusz.

Wszystko zależy od umiejętności swoich i zespołu. Jeśli trafi się na grupę F2P z Gibusami, Googlami Pyrowizyjnymi i Najemnikami, to lepiej wyjść z serwera niż tracić czas na jakiś bezmózgów.

No czasami :P ale jak się wali dużo headów (0% body) to każdy uważa że jesteś dobrym snajperem ;p no chyba że walniesz body to mają spiny i votują na kick/ban.

 

Szpanować się da jak się gra i robi z tego fragmovie (np.Z tego zasłynął FaZe Clan tylko że oni grają w Call of Duty)

Szczerze... To nikt normalny nie ma 0% body :P Każdemu zdarza się trafić body, czy to na niewidzialnym spy'u, lub na szybkim scoutcie. Mi pomimo moich 110 godzin samym snajperem ( nawet 2500 fragów w weekend #nolife ) zdarza się trafić body, nie wstydzę się tego ( chyba że się gra machiną albo sydnejskim, to tak :P )  Patrząc na twoje tf'owskie statystyki mogę spokojnie dojść do wniosku że jesteś średnim snajperem ( w nawiasach moje statystyki ):

1. 354 godziny w grze ( 959 )

2. 29.9 godzin snajperem ( 112.5 )

3. Maks. Liczba Punktów - 27 ( 78 )

4. Maks. Liczba Zabitych - 17 ( 56 )

5. Maks. zadanych obrażeń - 3895 ( 9554 )

5:0... Grasz dalej?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

a mvm może być zwykłe czy trzeba wydać 0,75 euro na bilecik :)?

Żeby mieć te bronie to płatne MKM :P tylko że trzeba chyba 4 bileciki na to kupić.Jak pójdziesz na darmowy to może ci randomy dropnąć.

Opublikowano

Żeby mieć te bronie to płatne MKM :P tylko że trzeba chyba 4 bileciki na to kupić.Jak pójdziesz na darmowy to może ci randomy dropnąć.

Randomy dropniete podczas darmowego MvM to itemy z cotygodniowego dropu

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

na FREE MVM dropnie ci randomki i Mannierke.W płatnym randomki mannierka łup killstreaki i strange-australium.

Darmowe MvM nie daje żadnych przedmiotów. Manierka jest za osiągnięcie.

 

PS. Jak juz komuś odpowiem to nie musisz drugi raz pisać tego samego

Opublikowano

Darmowe MvM nie daje żadnych przedmiotów. Manierka jest za osiągnięcie.

 

PS. Jak juz komuś odpowiem to nie musisz drugi raz pisać tego samego

"Randomki" czyli przedmioty (jak powiedziałeś) z losowego dropu a manierka z osiągnięcia, które poniekąd da się zdobyć tylko na mvm (no, można użyć SAM...). To wszystko wypada na free mvm,, czyli "na upartego" dobrze powiedział.

Nie ciągnijcie tematu, nie ma sensu.

461151420292002410470.png
  • 1 rok później...
  • Aive zmienił(a) tytuł na [Team Fortress 2] Serie Zabójstw i Połyski

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...