Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Champ] Co sadzicie o Veigarze?


IdleSolution

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Banshee i jego stun nie istnieje, skacze na Ciebie Kha Zix który przyjmuje Twoje paniczne R na twarz bo nie ma AP  i Cie zabija, odskakuje. The End.

Opublikowano

Ale na jakim Elo ty grasz? Veigatr jest słaby ponieważ nie ma escapu a do tego jest łatwym celem do Focusa i ma mały zasięg. Do tego nigdy nie zabijesz ad carry w tf chyba że to kompletne warzywo.

Jeżeli potrzebujesz pomocy pisz na Prywatną skrzynkę. Chętnie wytknę ci błędy i powiem co robisz źle  

 

Opublikowano

To dobry champion, ale bez odpowiedniego teamu jest ciężko nim ogarnąć.

Jak Ci się nim dobrze grało, to spróbuj pograć nim trochę dłużej.

Przy pomocy jego combo + dfg możesz powalić nawet tanka. :D

Opublikowano

Gram w platynie, ostatni normal byl diament I i 4 platyny II i wygralem 50minutowa ciezka gre 7/2 :p mowicie ze kha na mnie wskoczy i mnie zabije? No chyba raczej nie, combo w twarz i team fight 4v5 a w late game mam 1000-1200 ap wiec bez ulta i tak robie masakryczny dmg

tumblr_n94ladHf5d1qckkfko1_500.gif

 

Opublikowano

Co ci z late gamem jeżeli typowa gra 20-30 min

Jeżeli potrzebujesz pomocy pisz na Prywatną skrzynkę. Chętnie wytknę ci błędy i powiem co robisz źle  

 

Opublikowano

Wszystkie gry trwaly dluzej :p ale w mid gamie tez nie robie malo pushuje szybko linie z w i ide roamowac dzieki E jest gwarantowany kill na bocie a potem tower/drake

tumblr_n94ladHf5d1qckkfko1_500.gif

 

Opublikowano

Veigar młody mroczny mag charakteryzuję się gigantycznymi obrażeniami ze swojej super umiejętności, nie zwykle pomocny podczas walk drużynowych gdzie używając swojej umiejętności zatrzymuje wrogich bohaterów co pozwala sojusznikom na spokojne zabicie wrogów.

Cel: 10 20 30 40 50 60 70 80 90 100

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...