Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2 pl 2008r + Gdzie zainstalować moda (pandora)?


Ciomciok

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, piszę już chyba 3 temat z rzędu, może tym razem mi ktoś pomoże... 

Szukam exp bota (najlepiej mod'a) na pandorę, który działałby po jej aktualizacji. Dodatkowo chciałem zapytać: gdzie należy zainstalować moda? Do clienta pandory czy może metina pl? Jeżeli do pl'a to do jakiego? Spatchowanego? Nie spatchowanego ?  Problem polega na tym, że od każdego słyszę inną wersję. Za pomoc +++

 

Chciałbym jeszcze poprosić o link do pobrania metina z 2008 roku, ponieważ ten na stronie kamera jest już nieaktualny.

Opublikowano

Jeżeli chcesz mieć KamerModa na Pandorę musisz najpierw ściągnąć Moda na SF2012 i zainstalować go do spachowanego clienta PL'a. Polecam Ci nie bawić się w clienta z 2008 roku ponieważ na nim żadnego serwera nie odpalisz. 

ZAHONnaMPC-1339068796.png

Opublikowano

Problem jest taki, że instalując moda do spatchowanego (AKTUALNEGO) metin2 pl gra wgl się nie odpala tylko wyskakuje jakiś błąd :X

Opublikowano

Problem jest taki, że instalując moda do spatchowanego (AKTUALNEGO) metin2 pl gra wgl się nie odpala tylko wyskakuje jakiś błąd :X

Czytaj ze zrozumieniem, kolega wyżej mówi Ci abyś zainstalował Moda SF2012 (nie 2011!) do Clienta Pandory (spathowanego/aktualnego).. a nie do METIN2PL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...