Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

jednosta + monitor do 4,500zł


szwinguś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To można kupić 8GB w jednej kości i te 2x2GB dołożyć

Pomogłem? Daj LIKE

 

Ciebie to nic nie kosztuje! Ale mnie motywuje

Opublikowano

Yyy sory ale płyty MSI Mpower są przeznaczone dla entuzjastów i bardziej wymagających graczy. Płyta za ok 430-500 starczy i to z nawiązką. Obudowa też raczej do wymiany. Seria Graphite jest małopopularna i jest mało opinii o nich. Przy tej cenie można mieć Carbide 300R, Zalmana Z9 U3, Gelida Darkforce. Zasilacz też można solidniejszy.

 

Płyta: http://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-z97-extreme3-z97-dualddr3-1600-sata3-raid-hdmi-dvi-d-sub-atx-z97-extreme3-645428/

 

Obudowy: http://www.morele.net/obudowa-corsair-carbide-series-300r-compact-black-cc-9011014-ww-451034/  http://www.morele.net/obudowa-zalman-z9-u3-usb3-0-czarna-z9-u3-478364/   http://www.angela.pl/p8612,gelid-darkforce-ft-gd01-a.html

 

Zasilacz: http://www.morele.net/zasilacz-corsair-cs-series-650w-modular-80-gold-cp-9020077-eu-618777/   http://www.morele.net/zasilacz-cooler-master-g650m-rs650-amaab1-eu-612639/   http://www.morele.net/zasilacz-be-quiet-pure-power-bqt-l8-cm-630w-80-plus-bronze-activepfc-4xpci-e-bn182-418345/

 

I wychodzi ok 4500zł.

CPU Intel Core i7 3770K GPU SLI EVGA GTX 780 ACX SC RAM 4x4GB Corsair Dominator Platinum 16GB MOBO Asus Sabertooth Z77 COOLER CPU NZXT Kraken X60 @ Akasa Apache 140mm x2 SSD Plextor M5S 128GB + Curcial M550 128GB HDD WD Green 2x2TB PSU Seasonic Platinum 860W CASE NZXT H630

Kopsnij PLUSIKA :)

Opublikowano

 Obudowa też raczej do wymiany. Seria Graphite jest małopopularna i jest mało opinii o nich.

 

A jak kiedyś założysz serwis PC i koleś Ci przyniesie komputer z tą obudową to co? Powiesz mu że musi iść do wymiany bo jest mało popularna i jest mało opinii o niej?

Pomogłem? Daj LIKE

 

Ciebie to nic nie kosztuje! Ale mnie motywuje

Opublikowano

A co to ma do rzeczy? Napisałem tylko że można mieć lepsze i przy okazji sprawdzone obudowy.

CPU Intel Core i7 3770K GPU SLI EVGA GTX 780 ACX SC RAM 4x4GB Corsair Dominator Platinum 16GB MOBO Asus Sabertooth Z77 COOLER CPU NZXT Kraken X60 @ Akasa Apache 140mm x2 SSD Plextor M5S 128GB + Curcial M550 128GB HDD WD Green 2x2TB PSU Seasonic Platinum 860W CASE NZXT H630

Kopsnij PLUSIKA :)

Opublikowano

Więc dla ciebie popularna = sprawdzona ?

Pomogłem? Daj LIKE

 

Ciebie to nic nie kosztuje! Ale mnie motywuje

Opublikowano

1. Nie łap mnie za słowa bo dobrze wiesz o co chodzi.

2. Jeśli coś jest popularne to jest dużo rozwiązań problemów w internecie i jest to produkt sprawdzony (także w testach)

3. Schodzimy na offtop

CPU Intel Core i7 3770K GPU SLI EVGA GTX 780 ACX SC RAM 4x4GB Corsair Dominator Platinum 16GB MOBO Asus Sabertooth Z77 COOLER CPU NZXT Kraken X60 @ Akasa Apache 140mm x2 SSD Plextor M5S 128GB + Curcial M550 128GB HDD WD Green 2x2TB PSU Seasonic Platinum 860W CASE NZXT H630

Kopsnij PLUSIKA :)

Opublikowano

Dobra dobra nie nabijajmy postów. Czy weźmiesz taki zestaw jaki ja podałem czy po takich poprawkach jak kolega powiedział i tak będziesz zadowolony

Pomogłem? Daj LIKE

 

Ciebie to nic nie kosztuje! Ale mnie motywuje

Opublikowano

300R ma ogromny plus w postaci bocznych kratek wentylacyjnych. Schłodzenie R9 290 to nie lada problem, nawet jeśli mamy na uwadze wersje niereferencyjną.

To może jeszcze ja zaproponuję zestaw, który notabene będzie uwzględniał kilka uwag Amperoo:

 

No proszę, zmieściłem się nawet w 4600 PLN:

http://www.morele.net/inventory/info/qUG7q7/

 

Na pewno warto dopłacić te 97 PLN do prezentowanej przeze mnie konfiguracji.

Nie zapomnij dołożyć do koszyka usługi montażu i przy okazji wpisać kodu promocyjnego: O7SAKMMCBS

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...