Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Bóg] Szukam łatwego do opanowania Boga.


dziqu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

W Smite gram od wczoraj xD więc niezbyt ogarniam, lecz mam już 324 gem'y i myślę nad zakupem jakiegoś dobrego (zarobiłem poprzez tych sponsorów) znacie jakiegoś fajnego Boga którym można grać miesiącami? Głównie lubię grać jakimś magiem, najlepiej mocno bijącym. Za pomoc Like :)

 

Opublikowano

Nie no, może być trudny do opanowania w sumie, bo i tak w końcu opanuje. Tylko poszukuje jednego, żeby sie nim dobrze ograć.

Opublikowano

a ja będę odmieńcem i dam janus

>Burst

>Nowy

>wyjebana farma

>1dynka wyjebana, dodaje nam czas do zrobienia combo

>1dynka pozwala przeskakiwać między ścianami

>Ult pozwalający z jednego końca mapy dostać się na drugi

>Bariera dająca attack speed bohaterom któzy przez nią przejdą

>Łatwy do ogarnięcia

tumblr_nkcalyLwew1r9spw1o1_500.gif

Opublikowano

Serio kupować boga za gemy? Już lepiej uzbierać favory. Polecam z bogów polecam Anubisa, wystarczy trafić stunem, potem 3 i ulti. A za gemy lepiej kupić skórkę albo voicepack'a. :P 

Kocham kino akcji na forum. 


Opublikowano

Ehh.. nie gram długo i myślałem że niektórych bohaterów trzeba kupić za gemy xD Dzięki za wytłumaczenie, spodobały mi się wszystkie 3 postacie ale na początek zacznę Anbuisem, i za gemy kupię sb skórkę na niego :)

Opublikowano

Ao kkungana masz za 2.5k  favor 

Nie dbam co myślisz o mnie, co jest ci niewygodne
Jebię zdania postronne, to zapamiętaj..
Czy słucha mnie ten koleś z emo grzywką na czole
Dla mnie już dawno poległ, to zapamiętaj..
Że mówisz do mnie ziomie, gdy w środku ciśniesz po mnie

Opublikowano

Ao Kuang

Nie słuchaj go xD.

 

Ao Kuang, cupidyna, hadesa, artemis, agniego kup za favory, bo są tani.

 

 

Nigdy nie kupuj ich za 200gemów bo to debilizm :x

 

 

 

Aha i polecam artemis, thanatosa, zeusa, anubisa, apolla.

Opublikowano

Nie słuchaj go xD.

 

Ao Kuang, cupidyna, hadesa, artemis, agniego kup za favory, bo są tani.

 

 

Nigdy nie kupuj ich za 200gemów bo to debilizm :x

 

 

 

Aha i polecam artemis, thanatosa, zeusa, anubisa, apolla.

Ao to najbanalniejszy God, wystarczy położyć tornado, cała filozofia gry na nim.

Opublikowano

Tylko, że Ao kuang zostanie niedługo wywalony z gry i zastąpiony nowym bogiem z takimi samymi umiejętnościami, ale nie wiadomo że np nie będzie "wyłączony" przez jakiś okres. Łatwą postacią do opanowania jest także Ra, spróbuj nim zagrać.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...