Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Skin] Do czego kupic skin: Zed Hecarim Varus Vladimir Ashe


InsaneXPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zależy od tego, którą postacią grasz najczęściej. Nie ma sensu kupować skina do postaci, którą grasz raz na ruski rok.  :rolleyes:

 

Moim zdaniem Zed SKT1. Mam tego skina, bardzo mi się podoba i polecam. ;-)

Opublikowano

A ja polecam kupic mystery gifta (o ile jest taka mozliwosc jeszcze)
Tzn wymienic sie z kims giftem.

Ja np trafilem santa gragasa, gatekeeper galio, świątecznego veigara( nie pamietam nazwy)
co prawda moze sie trafic drugi skin to tej samej postaci , np kupilem renektona tego nowego, bo mi sie podobal, na drugi dzien wymienialem sie giftami i trafilem bloodfury renka. Wiec teoretycznie rpki sie zmarnowaly
Ale to sie rzadko zdarza i na samą logike skinow 975+ jest wiecej niz tanszych, a tu za 500 rp masz dowolnego skina wiec sie oplaca tak czy siak. A czasem mozesz byc pozytywnie zaskoczony.


A jak nie ma takiej mozliwosci to shockblade zed lub arctic ops varus.

rYD9JSA.png

Opublikowano

Jak na Ashe to polecam Ametystową albo Łamaczkę Serc, bo one różnią się stanowczo od Ashe z Freljordu i Sherwood.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...