Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Zrobić Aby Walić Duże Hity ?


Live™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Heej , zrobiłem poradnik żeby ludzie wiedzieli czemu Chińczycy walą 40 k-20k Polaką i Innym .

Po pierwsze jeżeli chcesz walić takie hity musisz :

1.Mieć dobra broń , Dla Wojownika body Fms, muszą być średnie+ 30

2.Wystarczy mieć kd +4 idziemy do sury pod teleporter do atlantydy .

3.Robimy kd+5 -na ulepszenie 20%.

4.Mamy +5 i teraz widzimy to kd załóżmy woja ma , śilny przeciwko wojownikom 80 %.

5.Wkładamy je do fms'a i walimy 20k spokojnie z bonami uderzenie krytyczne, pół ludzi.

 

Dla Wojownika-mentala- Riba- lvl 30

Dla Ninja Dager-Koziki - lvl 30

Dla Ninja Archer-Jelonek - lvl 30

Dla Szamana Leczenie- Wachlarz -lvl 30

Dla Szamana Smok- Dzwon-lvl 30

Dla Sury BM- Fms-lvl 30

Dla Sury WP- Fms lvl 30

 

 

 

Tylko te kd mogą mięc 80% :

KD Wojownika ( 80% na woja)

KD Sury ( 80% na sure)

KD Ninji ( 80% na ninje)

KD Szamana(80% na szamana)

KD Powtórki ( 50% do speeda zaklecia)

 

All wziołem na 30 dlatege,że na niektórych privach nie ma broni od 80 .

 

 

To nie jest żaden Tutorial ale poprostu mówie prosze nie dawać - ponieważ się starałem chce uświadomić to początkująćym graczą metin'a .

ŠӘИМΔ ĂLL

 

(^^(-_-)^^)~((-_-))~°l¯l_l¯l°(¯`·.·´¯)<(*_*)>

Ten kto wejdzie na mój profil i da komentarz ma + .

Opublikowano

Heeem ????

Kolo nie pomyliło Ci się coś :)?

Jeśli ulepszamy kd z +4 na +5 to te +5 które mają 35% ^^... Potem z tych które mają 35% na niektórych privach robi się 80% :)...

Ogólnie to nawet źle napisałeś ... Po co mi śr 30% w broni jak hitem niemożliwe jest walnąć 20k o.O...

Do pvp są śr. um.

 

Według mnie to ty powinieneś się uczyć a nie uczyć innych :*

sygnatubis.png

Created by Sylv3rWolf

Opublikowano

Chyba głupi jesteś 20 % jest -.- I można walnąć tylko trzeba mieć dobre eq nie tak jak ty :]

ŠӘИМΔ ĂLL

 

(^^(-_-)^^)~((-_-))~°l¯l_l¯l°(¯`·.·´¯)<(*_*)>

Ten kto wejdzie na mój profil i da komentarz ma + .

Opublikowano

o lol koles multi robi zeby dobry komentarz dodac az zal patrzec na takich noobkow i tak jak powiedzieli z hita nie walniesz 20k ale ze skilla tak i tu musi byc duzo um

Opublikowano

Full na ludzi, full na klase i full w stat który danej klasie daję najwięcej dmg, kd 80% i bron +9.

 

A tak nawiasem mówiąc to zbuggowana chmurka ma najwyższe dmg w grze, nie wiadomo dlaczego...

beztytuuwxp.png

Hihihihi ^^

Opublikowano

Dodaj to, że mogą korzystać z IS i 6, 7 bon... :)

Dumny członek MPCforum od 09 czerwca 2009 ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...