Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić Najlepszą armatę na TNT


DeNexter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

☣☣☣ Chamska Reklama ☣☣☣

☣☣☣ Chamska Reklama ☣☣☣

☣☣☣ Chamska Reklama ☣☣☣

☣☣☣ Chamska Reklama ☣☣☣

☣☣☣ Chamska Reklama ☣☣☣

☣☣☣ Chamska Reklama ☣☣☣

☣☣☣ Chamska Reklama ☣☣☣

☣☣☣ Chamska Reklama ☣☣☣

☣☣☣ Chamska Reklama ☣☣☣

☣☣☣ Chamska Reklama ☣☣☣

☣☣☣ Chamska Reklama ☣☣☣

☣☣☣ Chamska Reklama ☣☣☣

☣☣☣ Chamska Reklama ☣☣☣

☣☣☣ Chamska Reklama ☣☣☣

☣☣☣ Chamska Reklama ☣☣☣

☣☣☣ Chamska Reklama ☣☣☣

Stare armaty wyrzucają jedno  T NT a  pożerają 7 ???

Dzięki wagonikowi z TNT możesz temu zaradzić robiąc bardzo prostą konstrukcję!!!

 

Na początek robimy pare kratek nad ziemią (można też na ziemi ale wtedy sporo klocków się zniszczy) z bruku (lub jakiegoś innego bloku fizycznego) mostek na 5 kratek w bok a 1 kratke w góre koło niej stawiamy też jeden bruk.

Stawiamy na ten pierwszy mostek normalne tory, a na ten bloczek zasilane tory.

Dalej 2 kratki nad tym robimy daszek.

Dalej na tym daszku stawiamy dwa okręgi z normalnych torów, oraz jedną kreske zapełniającą daszek.


⚠⚠Obrazek⚠⚠

415291405607400909167.jpg

⚠⚠Obrazek⚠⚠

 

⚠⚠Obrazek⚠⚠

548751405607402909167.jpg

⚠⚠Obrazek⚠⚠

 

 

⚠⚠Obrazek⚠⚠

908321405607405909167.jpg

⚠⚠Obrazek⚠⚠

Na konie zapełniamy mostek TNT a na tek klocek obo tego pare wagoników z TNT (aby to zrobić musisz patrzeć nie na górę toru lecz na bok toru)

⚠⚠Obrazek⚠⚠

633141405607407909167.jpg

⚠⚠Obrazek⚠⚠

Dołączamy jeszcze przycisk którym odpalimy zasilane tory i ... BUUUMM!!!

Dzięki za przeczytanie tego TUT'a i zapraszam do innych!

mca.png

Opublikowano

Pomysł jest całkowicie mój.

Jeśli już ją ktoś kiedyś zrobił to moge jasno powiedzieć że pomysł z głowy a nie z internetu

mca.png

Opublikowano

To jest tak zwana HANDÓWKA więc nie kłam.... to już było dawno.I nie jest najśilniejsza ;) a na np mch* nie można dużo wagoników tnt :) Ale armatka nawet dobra i celna(to chyba największy plus armatki)

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...