Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Zmniejszyć Lagi w Metin2


pr0sty590

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM I O ZDROWIE PYTAM.

 

W TYM PRADNIKU POKAŻE JAK ZMNIEJSZYĆ LAGI METIN 2 

 

WCHODZIMY W FOLDER Z METINEM PL/PRIV 

 

WCHODZIMY W CONFIG 

 

USTAWIAMY TAK / :

Resolution : 800x600 32bpp

 

Zaznaczamy Full Screen mode ! 

 

FOG : Near 

Shadow : None 

 

 

DLA BARDZIEJ ZDESPEROWANYCH : 

http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/narzedzia_systemowe/Game_Booster.html

 

INSTALUJEMY 

DO OKNA GAMEBOX DODAJEMY Launcher Metina 

Klikamy Lewy Dolny Przycisk : Konfiguracja +

NIE RUSZAMY NIC POZA USTWAIENIAMI NA SAMYM DOLE LISTY !

ZAZNACZAMY ZAMKNIJ EXPLORER.EXE

I URUCHOM GRĘ NA PULPICIE WIRTUALNYM.

 

JEŚLI DALEJ MACIE LAGI TO NAJLEPSZY SPOSÓB BĘDZIE JAK DOKUPICIE SOBIE 2GB RAM I BD SPOKÓJ :D 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

Dodam od siebie, że jeżeli chcecie chodzic paroma postaciami na DT to polecam utworzyc dodatkowy folder i usunąć z niego pliki monster i monster2 po czym na nim zalogowac postacie "stojące". 
Poradnik fajny, lecz chyba każdy go już zna. +

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Widzę nowy przydatny sposób.

Gdy pisałeś ten poradnik mogłeś chociaż Caps Lock wyłączyć.

Co do ostatniego zdania" Kupić 2 GB ram"

Nie zgodzę się, bo nie zawsze ma wina ilość ram, można mieć 8 GB ram, a dalej może mulić.

Trzeba mieć odpowiednią kartę graficzną.

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie za dobry pomysł z tak małą rozdzielczością. Eq na pół ekranu otworzysz do tego mapę i PW już cały ekran zajęty. Jeżeli ktoś ma lagi to radził bym zmienić potwory na psy. I game boostera zainstalować ;) 

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...