Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA world nie reaguje jak się włącza


kowereki12112

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko mam problem bo jak włączam fife (klikam 2 razy) to nic się nie dzieje , a w originie mam fife na szaro i nie moge kliknąć graj. Dlaczego?... Pomoże mi ktoś?...Mam pobraną...

(procesu w menadżer zadań nie mam gdy włączam)

Opublikowano

Wczoraj pobrałem fife world na origin i dziś chciałem sobie pograć ale ... ładuje mi się czarny ekran ( na dole po lewej stronie kółeczko się kręci ). Co z tym zrobić? ;d

2662114216934981012447.png

Opublikowano

Wczoraj pobrałem fife world na origin i dziś chciałem sobie pograć ale ... ładuje mi się czarny ekran ( na dole po lewej stronie kółeczko się kręci ). Co z tym zrobić? ;d

napraw gre przez orgina

Opublikowano

Naprawiłem i dalej to samo ;/

zrób update sterownikow do karty graficznej

 

Ale ja nie mam takiego pola jak Napraw Gre :D

to nie możliwe ;D a jakie masz opcje jak klikniesz prawym ? (mozesz dac screena )

 

jeszcze raz  jak masz wszystkie gry na orginie w tym programie i pokazane masz okladki gier to kliknij prawym na gre

Opublikowano

Kurde teraz nie moge dać ss bo od nowa pobieram gre żeby zobaczyć czy to coś da i nie mam tych samych opcji , ale nie miałem takiego czegoś jak napraw gre.

 

+ jak był ten przycisk Graj to on się świecił na szaro.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...